Eladó ingatlanok 60 millióig (49345 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 345 db
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (32331391)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Update Vip Ingatlaniroda kínálatából: Balaton közeli, új építésű lakás hatalmas terasszal Fonyódon – 2027 nyári átadással! ...
51 990 000 HUF
1 999 615 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84849337)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Csokor utcában földszinti, kétszobás felújítandó lakás eladó! Az ingatlanhoz tartozik garázs is, ezért csak egyben ...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi lakóövezeti telek hirdetés (13965379)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Aszódon központtól gyalogosan 10 perces sétára 1100 nm-es építési belterületi telek eladó. Csendes, aszfaltos mellékutcában t...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (21425354)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 593 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, a körút mentén eladásra kínálunk egy 593 m²-es építési telket, amely ideális választás lehet családi ház vagy aká...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37537571)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét csendes, kertvárosi részén, a Műkertvárosban kínálunk eladásra egy 60 m²-es, i. emeleti, 2 szobás lakást. Az ingatlan...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (24532343)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: n/a
Ha eddig kereste azt a telket, ahol valóban el tudja képzelni a jövőjét, ahol tényleges érdemes élni, akkor talán most meg is t...
47 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (39673569)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bátonyterenye csendes, jól megközelíthető részén egy 80 m²-es, 2 szobás családi ház, amely ideális választás mindazok szá...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (12157444)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pásztón a központhoz közel egy 75 m2es családi házat. Pásztón belül kisebb ház csere is szóba jöhet. Az ingat...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (52185335)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
3 Szobás Otthon Start Programra alkalmas azonnal költözhető lakás eladó Csepel-Belvárosban Az ingatlan a csepeli piac közelébe...
56 900 000 HUF
1 034 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (33477423)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja közkedvelt Józsefváros városrészben megvételre kínálunk egy 68 m²-es, különálló lakóingatlant. Az ingat...
42 000 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai lakóövezeti telek hirdetés (23389367)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 2469 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Rákóczifalván egy kivételes építési telek, amely ideális lehetőséget kínál álmai otthonának megvalósítására. a telek mére...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyedi garázs hirdetés (48619935)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr–Gyirmóton, az  Alcedonia Lakóparkban eladó, önálló helyrajzi számon lévő 1 db teremgarázs-beálló + 6 m²-es fémajtós, biztonságos tároló (+ 2 M Ft. Kötelező tétel) Ár összesen: 11 M Ft.
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (47337376)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét belvárosában, liftes társasház 4. emeletén, 55 nm, 2 szobás, felújított lakás eladó. Kiváló ...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (51532393)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás vértói PANORÁMÁVAL Szeged kedvelt részén vált eladóvá ez az 53 m2-es, 1+2 szobás lakás panelprogramos 10 emeletes ...
48 500 000 HUF
915 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (37849474)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Katymáron, nyugodt környezetben! Katymár csendes részén, a Gróf Széchényi utcában kínálunk megvételre egy j...
22 900 000 HUF
178 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (32755665)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004781. Történelmi belváros közelében, műemlék jellegű épületben eladó egy 1. emeleti, 44 nm-es, erkélyes, klimatizált, nappa...
57 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (64972753)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lido Home székesfehérvári irodája eladásra kínál egy 54 m²-es lakást. (1980-Ban épült, tégla szerkezetű) 2022-ben teljes körűe...
57 500 000 HUF
1 064 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (43939659)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezeket az új építésű, energiatakarékos lakásokat Mosonmagyaróvár központjához közel,...
50 100 000 HUF
1 473 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (34633443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 300 000 HUF
1 139 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal