Eladó ingatlanok 60 millióig (49343 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 343 db
Eladó Felsőszentmártoni családi ház hirdetés (28116373)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felsőszentmárton egyik legcsendesebb részén, egy hangulatos zsákutcában eladó ez a 120 m2-es, 2022-ben felújított családi ház. ...
26 900 000 HUF
224 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97333824)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45289713)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (75377541)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Valósítsa meg álomotthonát! Egy különleges lehetőség, egy téglaépítésű ingatlan, amely jelenleg felújításra és befejezésre szor...
24 900 000 HUF
185 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44235389)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 4
Szeretne a városközponttól percekre lakni, de mégsem szereti a zsúfoltságot? Akkor ez lesz az Ön háza! Környék: Az ingatlan Rác...
42 900 000 HUF
498 837 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (62647223)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetésEladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik legnyu...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (73734923)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27239458)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50négyzetméteres, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros Málomi részén, egy szigetelt, négyemeletes panelház negyedi...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (69374421)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt részén, a Lahti utcában eladó 68 m²-es, erkélyes, 3 szobás lakás! Pécsett, a Lahti utcában megvételre kínálok egy ...
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67956369)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
58 900 000 HUF
965 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49479973)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, a főtértől 250m-re, eladóvá vált egy 39 nm-es +10 nm-es galériás teljesen gépesített és bútorozott, jele...
51 900 000 HUF
1 330 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (49144364)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2002-ben épült, tégla szerkezetű, klimatizált családi ház Hajdúbagos központjához közeli részén, egy összközműves, 47...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (92383986)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a Penny üzlettől mindössze néhány perc sétára kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes berendezéssel eladó, ...
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (69726979)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (34935156)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Kétyen eladó egy 150 négyzetméteres lakóház, amely egy 1570 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatl...
18 900 000 HUF
126 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (45538754)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Tengelicen 2816 négyzetméteren, 125 négyzetméteres lakóház eladó. a ház felújítandó, de rengeteg lehetőséget...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (94344937)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (92349574)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye Dombóvár központi részén, a Pannónia úton egy 52 nm, negyedik emeleti loggiával rendelkező lakást kínálok eladás...
25 800 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal