Eladó ingatlanok 60 millióig (49343 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 343 db
Eladó Kunszállási ikerház hirdetés (47375128)
48 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás, 70 m2-es ikerház eladó! Kecskemét központjától tizenöt percre, Kunszálláson új építésű, nappali...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi külterületi telek hirdetés (38693493)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tóparti telek Dunavarsány egyik horgászparadicsomában! Kivételes lehetőség mindazok számára, akik nyugalomra, természetk...
9 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (87743663)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Széchenyi-városban, annak is az egyik legkedveltebb részén 78 m2-es, nappali+három szobás, folyamatosan karbantar...
59 000 000 HUF
756 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási ikerház hirdetés (83749514)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43638794)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt, csendes részén kínálok eladásra egy 52 m2-es, 2 szobáserkélyes, tégla építésű, szigetelt, 3. emeletilakást, ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (33839387)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (85892939)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén eladó egy 47. 7M²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik s...
15 900 000 HUF
189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (49325737)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő ingatlan nyugodt, kertvárosi környezetben! A 1165 m2-es telken egy 45 m2-es, felújítandó...
41 500 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24847863)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertváros csendes részén egy újonnan teljeskörűen felújított magasföldszinti lakás eladó. :- Négyemeletes társasházban- al...
58 900 000 HUF
965 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99357948)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50négyzetméteres, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros Málomi részén, egy szigetelt, négyemeletes panelház negyedi...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (72786753)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (54227357)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74949295)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a XIII. kerület kedvelt részén, a Dévényi játszótér közvetlen közelében egy tehermentes, 1+1 szobás tégla lakás. Az ingat...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (64234933)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén Pismány, panorámás telek eladó! A telek zsák utcában található így mentes a forgalomtól, csak...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54148463)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Csepelen, a Duna-part közelében, csendes környezetben! Csepelen, frekventált elhelyezkedés mellett, mégis parkosít...
59 980 000 HUF
967 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (67943247)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2555 m2
Szobaszám: n/a
***************Befektetők, építkezni vágyók FIGYELEM! ! ! ! *************** Kivételes befektetési lehetőség! ! ! ! Eladó egy 25...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal