Eladó ingatlanok 60 millióig (49344 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 344 db
Eladó Lesencefalui hétvégi ház hirdetés (36424926)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3284 m2
Szobaszám: 2
Kiemelt megbízás az Otthon Centrum kínálatában. Erdőszéli belterületi ingatlan. A földszint 60 m2 csak szerkezetileg készült...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (68644766)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt Megbízás az Otthon Centrum kínálatában! Friss ajánlat! Belvárosi lakás Tapolcán – Akár 3%-os hitellel Szeretném figyel...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49239879)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás Szekszárd központjában eladó Tolna vármegye, Szekszárd központjában, de mégis csendes helyen, eladásra kínálok...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (56794329)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 80 m2-es felújítandó családi ház + 149 m2-es melléképület Kecelen Ár: 17. 000. 000 Ft Bács-Kiskun vármegye, Kecel városá...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23312675)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Nagyerdőalja városrészen a Kemény Zsigmond utcán 2 szobás, 55 nm-es, gázfűtéses, minimális rezsiköltségű lakás eladó....
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi ikerház hirdetés (19563214)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Piliscsév legszebb panorámás részén, pincefaluban eladó egy 50 nm es, saját helyrajzi számmal rendelkező ikerházfél. A telek 1...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44585937)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Miskolc-Perecesen – lehetőség, amit érdemes meglátni! Miskolc Pereces városrészen kínálunk megvételre egy 8...
24 900 000 HUF
307 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (79342847)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház eladó Kiskőrös kedvelt utcájában, sok lehetőséggel! Bács-Kiskun vármegyében, Kiskőrös egyik közkedvelt,...
48 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54923617)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (62487461)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár pihenőövezetében, a Deseda-tó közvetlen közelében, 67 m2-es, állandó lakhatásra alkalmas, - jelenleg hétvégi házként f...
39 400 000 HUF
554 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (33426374)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, Ajkán kínálok megvételre egy 3. emeleti, 54 m2-es, nagyon jó elosztású, 2 szobás, erkélyes, felújított, p...
41 590 000 HUF
770 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (39744234)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: n/a
Szentendre egyik legszebb részén Pismány, Panorámás telek eladó! A telek zsák utcában található így mentes a forgalomtól, csak...
57 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei egyéb ház hirdetés (37141493)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Lajosmizsei erdőben vált eladóvá 2. 8Hektárnyi rész, melyből 1 hektár legelő, 3000nm kivett tanya 1, 5 hektár erdő. Három hrsz...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (44328945)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Akció! Akció! AKCIÓ! Sürgősen eladóvá vált Köröstarcsán egy felújítandó kis családi ház, melynek akciós irányára 5 000 000 Ft....
5 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?