Eladó ingatlanok 60 millióig (49345 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 345 db
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (33923943)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét belvárosától alig 10 km távolságra, Katonatelep erdős részén kínálok megvételre egy modern tanyát. Földterület: 1, 2...
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73532885)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97954433)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (59329322)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (33931753)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
59 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74895559)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (26936983)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői: - 70 nm l...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37496957)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan f...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37913662)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (64849295)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, az Erzsébet körúton! Felújításra váró, 70 m²-es téglaépítésű ingatlan 579 m²-es telken, a belvá...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67231437)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában a Rákóczi úton eladó, egy tégla építésű, zárt udvaros társasházban található, 52 m2 2. emeleti, erkélyes...
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54473334)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten közel a belvároshoz felújított házrész eladó. Ingatlan jellemzői: - telek területe 130 m2 - lakórész 86 m2 - tégla...
28 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77447367)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedés...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (57982312)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújítandó, jelenleg 3 szobás családi ház. Az ingatlanhoz tartozik egy melléké...
40 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22743754)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Muszály városrészben található, jó állapotú, egyedi gázfűtéses családi ház, szerelőaknás, 3 állásos garázzs...
26 900 000 HUF
363 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentkirályi tanya hirdetés (34623872)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméttől alig 20 km-re, az új M44-es főút felhajtójától 1km-re szentkirályon eladó ez a gondosan felújított, szépen karbant...
31 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (54468327)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 2
Lakitelek-Tőserdőn eladó egy klasszikus nappali+ 1 szobás téliesített NYARALÓ Fontosabb információk: - a telek közel 300 m2-es,...
22 500 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (41777575)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
54 900 000 HUF
885 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33348833)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal együt...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63599293)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadivá...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal