Eladó ingatlanok 60 millióig (49557 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 557 db
Eladó Előszállási családi ház hirdetés (44846437)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Rendkívül barátságos, kedves kis családi házat kínálunk elad...
24 900 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (77957939)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Statikailag és esztétikailag egyaránt kifogástalan állapotba...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (95637745)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A csendes Duna-parti kisváros centruma közelében, buszpályau...
29 000 000 HUF
207 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (23973278)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Két generáció kényelmes egymás mellett élésére, esetleg nagy...
35 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (37179244)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 920 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A rendkívül csendes, alföldi kisközség Dunaújvárosból és Dun...
22 800 000 HUF
325 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei családi ház hirdetés (94346465)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 9
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Kétszintes, 300 nm hasznos alapterületű, részben felújított ...
39 000 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (63497434)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy Tatabánya újvárosi, első emeleti, 2 szobás, 50 m2-es felújított lakás. Az ingatlan egy külső szigeteléssel el...
45 900 000 HUF
918 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (33439753)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Egy hely, ahol a reggelek csendjét madárcsicsergés váltja, ahol az esték lassabban telnek, ahol a természet közelsége valódi ...
24 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (42723248)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Veszprémben, a Stromfeld Aurél utcában egy 62 m²-es, 1+2 félszobás, jó állapotú panel lakás. A lakás egy 120 lakásos, né...
58 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (19494543)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
3%-Os hitelnek megfelelő ‼️☝️ AZONNALI költözés – felújított 2 szobás lakás Bicske KÖZPONTJÁBAN! Szeretnél egy modern, gondo...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a