Eladó ingatlanok 60 millióig (49557 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 557 db
Eladó Hajdúhadházi sorház hirdetés (42227859)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Hajdúhadház központi részén eladó egy 187nm-es, 3 szintes sorház, 3 db üzlethelyiséggel, különálló garázzsal, 100nm-es telekkel...
58 000 000 HUF
310 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99666711)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Harsteinkertben eladó egy 1160nm-es telken 55nm-es lakhatásra alkalmas szigetelt faház, mellette 45nm-es présházzal, 3...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali zártkert hirdetés (89594536)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 54 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: zártkert gazdasági épülettel Szintek száma:...
21 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (54112997)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetétlenen csendes, rendezett utcában, 1500 nm-es telken, 73 nm-es, 1+3 szobás, étkező-konyhás, felújított családi ház eladó! ...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (78789785)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszováton Kossuth Lajos utcában, 1170 nm-es telken, 86 nm-es, felújított családi ház eladó! A felújítás során új villanyve...
44 500 000 HUF
517 441 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (87346477)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján az alvégi városrészen, a Bokodi út közelében 61 m²-es téglaépítésű lakás garázzsal eladó! Az ingatlan jó elrendezésű, he...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (35527378)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Vaja csendes utcájában! Megvételre kínálunk Vaja nyugodt, csendes részén egy 100 m² alapterületű, 1998-ban ...
18 500 000 HUF
185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb lakás hirdetés (73923549)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, belterületi lakást, mely 4 emeletes panel társasház zárószintján helyezkedik el. Az i...
46 990 000 HUF
921 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási családi ház hirdetés (73627658)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaalmás nyugodt, csendes utcájában eladó egy belterületi, 744 nm-es telken elhelyezkedő, 55 nm alapterületű családi ház. Az...
40 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancslapujtői családi ház hirdetés (93775344)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Karancslapujtő csendes zsákutcájában, a Szabadság úton kínálunk megvételre egy 83 m²-es két szobás családi h...
23 900 000 HUF
287 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (78734433)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Eladó Faddon 4 szoba + étkezős, családi ház, ideális méretű telekkel! Faddon, a központhoz közel, rendezett környéken eladó e...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi családi ház hirdetés (39318477)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Veszprém megye Somlószőlős. Somlószőlősön eladó egy felújítást igényő családi ház. a lakórész jelenleg 53 nm, de bőv...
8 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói családi ház hirdetés (99396353)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 3
Valósítsa meg álmai otthonát! Tiszta vásznat kap, bontási folyamat elvégezve, tervek rendelkezésre állnak, már csak megvalósítá...
57 500 000 HUF
598 958 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vönöcki sorház hirdetés (28333913)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Vas vármegyében, a Celldömölki járásban, Vönöckön rendezett-gondozott településen, egy vegyes falazatú, stabil...
25 000 000 HUF
396 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65824375)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Visegrádi utcában egy teljeskörűen felújított, 35 nm-es + 6 nm galériás, napfényes kis lakás. Az ingatlan az első emele...
59 000 000 HUF
1 685 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi tégla lakás hirdetés (44279363)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kismaroson egy 35 nm-es, első emeleti, napfényes, erkélyes, zöldre néző lakás, amely egy 80-as években épült családi ház ...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (23345349)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Győr családi házas-üdülőházas övezetében egy emeltszintű fűtéskész családi házat. Az ingatlan Sashegypusztán...
32 990 000 HUF
659 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszófői lakóövezeti telek hirdetés (83323944)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Presszó eladásra kínál építési telket Aszófőn. Az Ingatlan Presszó által kínált aszófői építési telek jellemzői: ...
44 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal