Eladó ingatlanok 60 millióig (49557 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 557 db
Eladó Somogyszentpáli családi ház hirdetés (85432457)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 4100 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Vidéki otthon a Balatontól karnyújtásnyira! Somogyszentpál csendes utcájában eladó ez az 1923-ban épült családi ház. 110m2-en...
34 900 000 HUF
317 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sopronhorpácsi családi ház hirdetés (43574421)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó 89 m²-es, 4 szobás lakás Sopronhorpácson Sopronhorpács csendes, rendezett településén, egy 3 lakásos társasházban eladó ...
49 900 000 HUF
560 674 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (77398493)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 55 nm-es, 1+2 félszobás, közepes állapotú lakás Csepelen. a lakás praktikus elrendezésű, a szobák külön nyílóak, így ...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98446873)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az álló galériás, frissen felújított lakás nem csak új festést kapott, hanem egy belsőépítész által megálmodott dizájnt, aho...
54 900 000 HUF
1 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95547384)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy tágas, 2 szobás lakást, nagy terekkel és jól átgondolt elrendezéssel. Az ingatlan magasföldszinten találh...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi termőföld, szántó hirdetés (34253996)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8448 m2
Szobaszám: n/a
Budapest határától 21 km-re Vasadon, 8448 m2 területű szántóföld, jól megközelíthető helyen eladó! Szilárd burkolatú úttól, kön...
10 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83674457)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Kiváló minőségben felújított kis lakás várja leendő lakóját! *** A Belváros és Ligetváros szorításában helyezkedik el, ez ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47636969)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***** Most akár, duplán jól járhat! ***** *** Eladó 2 külön bejáratú, frissen felújított lakás a VI. kerületben, az Andrássy ú...
46 500 000 HUF
1 603 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82799468)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
48 500 000 HUF
1 515 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393553)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerület központi részén, ám csendes kis forgalmú utcájában, egy századfordulón épült, rendezett és kulturált társasházban...
46 500 000 HUF
1 134 146 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszőlősi lakóövezeti telek hirdetés (73383736)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Pár perc távolságra a Balaton parttól, illetve Füredtől, egy hangulatos faluban találhatóak az ingatlanok. Jelenleg 3 db 1300n...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (35943352)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Remek befektetési LEHETŐSÉG -Csak irodánk kínálatában- A Váci utca szomszédságában, pár sarok távolságra a Ferenciek terétől ta...
29 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44124882)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalosan felújított lakás, akár befektetésnek is! *** A Szent István Állatorvostudományi Egyetem közelében kínáljuk megv...
49 900 000 HUF
1 848 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72954472)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelelm! *** *** Galériázott kis lakás, ligetváros csendes mellékutcájában! *** A megújult Városli...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (62938465)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Bánhida városrészében eladó egy 2, 5 szobás, délnyugati tájolású, napfényes lakás, amely ideális választás lehet sajá...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (31377363)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: n/a
Szigetszentmiklóson csendes átmenő forgalomtól mentes utcájában eladó építési telek! Beépíthetősége 30%  Telken belül 3x20 amp...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (78879739)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Szolnokon, a Holt-Tiszánál, a Hamvas utcában eladó egy állandó lakhatásra is alkalmas felújított faház. Az ingatlan 30nm, 1 szo...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal