Eladó ingatlanok 60 millióig (49556 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 556 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24577776)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon újszerű HÁZBAN! Eladó 29nm-es garzonlakás a VI. kerületben. 1. emeleti, ablakai belső kertes udvarra néznek, így k...
55 990 000 HUF
1 930 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89494349)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VI. kerület Izabella utcaPrémium minőség. Letisztult design. Belvárosi életérzés. Eladó Budapest szívében, a VI. kerül...
53 900 000 HUF
2 073 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (94346687)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson frekventált, csendes lakóövezetében kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, belső kétszintes, sorh...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49556241)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 nm-es, két külön n...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (21359726)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 2
Lakitelek-Tőserdőn eladó egy klasszikus nappali+ 1 szobás téliesített NYARALÓ Fontosabb információk: - a telek közel 300 m2-es...
22 500 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33578498)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedésű...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (28619198)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában a Rákóczi úton eladó, egy tégla építésű, zárt udvaros társasházban található, 52 m2 2. emeleti, erkélyes...
52 800 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32382337)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93353872)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a