Eladó ingatlanok 60 millióig (49556 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 556 db
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (44932473)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó 120 m²-es családi ház Mezőkövesden – dupla garázzsal, tágas pincével! Mezőkövesd egyik csendes, jól megközelíthető rész...
54 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38855729)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Praktikus elrendezésű, földszinti lakás a Győri kapuban Eladó Miskolcon, a Győri kapu közkedvelt részén egy földszinti, 35 nm-...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (63376447)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Miskolc Zsolcai Kapuban – Kiváló Befektetési Lehetőség Miskolcon, a Zsolcai kapuban található ez a 150 négyz...
41 900 000 HUF
279 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55224688)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi panorámás lakás a Szinvapark szomszédságában Miskolc belvárosában, a Szinvapark közvetlen közelében eladó egy 7. eme...
29 890 000 HUF
934 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92189787)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Otthonos földszinti lakás kiváló elrendezéssel Diósgyőr szívében Eladásra kínálunk egy 51 m²-es, földszinti lakást, amely élhe...
30 890 000 HUF
605 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (58565233)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Eladó autentikus parasztház Mezőkövesd szívében – Kiváló befektetési lehetőség! Matyóföld szívében, a Zsóry gyógyfürdő közelé...
14 890 000 HUF
297 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi egyéb ház hirdetés (92451521)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1724 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szalaszenden egy felújítandó, 195 nm hasznos lakóterületű, 2 szintes, 5 szobás családi ház az Óvoda úton. a tárgyi ingatl...
22 000 000 HUF
112 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (93919898)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 4
Eladó Miskolc-Szirmán egy felújítandó, 3 szobás családi ház. a tárgyi ingatlan faszerkezetű nyílászárókkal, 3 fázisú, alumínium...
49 900 000 HUF
356 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (63244335)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns Otthon Miskolc Belvárosában Miskolc szívében, a belváros egyik legkedveltebb részén található ez az otthont. Ez a laká...
59 990 000 HUF
722 771 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (56249932)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2184 m2
Szobaszám: 2
Felújított, okos családi ház eladó Homrogdon – teljes berendezéssel, jacuzzival és vidéki harmóniával! Ha olyan otthont keres...
24 390 000 HUF
304 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64325331)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kazincbarcikán egy jó állapotú, 45 nm-es, 1 szobás, földszinti lakás. Az ingatlan műanyag nyílászárókkal, réz villanyháló...
21 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (57436374)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik csendes kis utcájában eladásra kínálok egy tégla építésű, 110 m2-es, szintes családi házat 1020 m2-...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44674377)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kedvelt részén eladásra kínálunk egy 4. emeleti, 55 nm-es, igényesen karbantartott társasházi lakást. Az ingatlan 4...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (93619337)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Ságvári kertvárosban eladásra kínálok egy 83m2-es, 3 szobás, jó állapotú tetőtéri lakást! További jellemzők:- beép...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75358747)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén, 67 nm-es, nappali+2 hálószobás, 10. emeleti lakás eladó! Jellemzői: - távfűtés egyedi méréss...
59 900 000 HUF
894 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (85553343)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 46. 900. 000. -Ft. Bács-Kiskun vármegye Kiskunhalas Felsővárosi részén, 424 nm-es telken 4 szobás, 2 szintes, duplakomfort...
46 900 000 HUF
387 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal