Eladó ingatlanok 60 millióig (49556 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 556 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (41253388)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Gyálon, frekventált helyen, kiadó új konténerház. Bútorozott, klímás fűtéssel hosszútávra. 1 Max 2 felnőttnek, állat kizárt. Bérleti díj fix, rezsivel: 250. 000 Ft. 2 Hó kaució és 1 hó előre fizetés után költözhető. Megtekinthető:  Antal Krisztina 06204004014
250 000 HUF
6 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (43944454)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 2
Több lehetőséget rejtő családi ház eladó Hernád központjához közel – befektetésnek vagy több generáció számára is ideális! Hern...
58 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi egyéb lakás hirdetés (88283934)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre Dabas központi részén eladó egy 50nm-es, második emeleti lakás. A lakásban 2 szoba, közlekedő, konyha, fü...
59 990 000 HUF
1 199 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Baki családi ház hirdetés (41284383)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújítandó állapotú, hagyományos kialakítású családi ház csendes, jól megközelíthető környezetben. Az ingatlan jó ...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34423429)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya zöldövezeti részén, Kertvárosban, eladó egy 74nm-es erkélyes lakás! A Lux Home kínálatából eladó lakás jellemzői: ...
52 990 000 HUF
716 081 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (71913883)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Oroszlány központjában a Rákóczi úton negyedik emeleti három szobás lakás eladó. Az ingatlanban a nappaliból nyílik a másik két...
38 400 000 HUF
609 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balotaszállási tanya hirdetés (32353433)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 5909 m2
Szobaszám: n/a
Balotaszállás külterületén, összesen  5909 nm területen, tanya eladó. A tanya, és a körbe függő terület jellemzői: -1 helyra...
7 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (85263961)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 240 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a varázslatos nyaralót Dunaharasztin, amely tökéletes lehetőséget kínál a pihenésre és a kikapcsolódásra. Az in...
57 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (14724743)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győr kedvelt városrészében, Adyvárosban kínálunk megvételre egy 55 négyzetméter alapterületű, kiváló elosztású, 3 külön nyíló s...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83221694)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy remek panellakás Győr Adyvárosban, mely ideális választás lehet családok számára vagy fiatal párok számára, akik kény...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (95953339)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 687 nm-es építési telket Nyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő részén, Kistelekiszőlőben, a Lejtő ut...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ácsi családi ház hirdetés (25753272)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy erősen felújítandó állapotú családi házat Ácson, amely kiváló lehetőséget rejt magában mindazok számára, ...
36 000 000 HUF
371 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (99441765)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár-érték arányban verhetetlen lehetőség! Ne hagyja ki! Már csak néhány lakás maradt! Csapjon le új otthonára, vagy befektetési ...
46 225 650 HUF
924 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (59476944)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
41 708 750 HUF
834 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (16356248)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 922 650 HUF
937 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (61316314)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik ...
38 500 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (57443677)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 5
Győrszentiván egyik kedvelt utcájában 157 nm-es, háromszintes, felújítandó, 5 szobás, tégla építésű családi ház 512 nm-es telke...
57 900 000 HUF
368 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (41974748)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen a Károlyi Antal utcában egy megkímélt állapotú, erkélyes, 63 m2-es, lakás 3 nagyobb méretű szoba Klíma N...
52 000 000 HUF
825 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (82937445)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Polgári hangulatú családi ház Erzsébetvárosban – kivételes belmagassággal! Erzsébetváros kedvelt részén kínálunk megvételre e...
59 900 000 HUF
559 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal