Eladó ingatlanok 60 millióig (49568 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 568 db
Eladó Soltvadkerti hétvégi ház hirdetés (38429636)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács- Kiskun vármegye Soltvadkert településen eladásra kínálok egy 1500 nm- es telken fekvő 62 nm- es téliesített nyaralót. a k...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (94748865)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér vármegye, Pusztaegresen eladásra kínálok kettő családi házat. a 4300 nm- es telken található egy 60 nm- es vályog falazat...
38 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (36388722)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács- Kiskun vármegye, Kunfehértó településen eladásra kínálok egy 1401 nm- es telken elhelyezkedő 62 nm- es felújítandó család...
25 500 000 HUF
411 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (49449837)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vajon mi tesz egy lakást igazi otthonná? A kényelem, ahol minden karnyújtásnyira van, és a biztonság, amit egy korszerűsített ...
53 000 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62349471)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosának szélén eladó egy 49 m²-es, praktikus elosztású, belső szintes ingatlan. Ez a lakás egyesíti a téglaé...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (53499564)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű lakások leköthetők Hajdúszoboszlón – a belvárostól mindössze 300 méterre! /Keressen bizalommal, hogy melyik lakás el...
59 900 000 HUF
1 050 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47597248)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 17 m²-es garzon / iroda Angyalföldön – kiváló befektetés! Angyalföld folyamatosan fejlődő, rendezett részén kínálok meg...
33 000 000 HUF
1 941 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai egyéb üzlethelyiség hirdetés (73326332)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kiváló adottságokkal rendelkező üzlethelyiség Nagybaracskán, közvetlenül a főút mellett, frekventált, jól megközelíthető ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari hétvégi ház hirdetés (93849375)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nemesnádudvar egyik legszebb részén, a domboldalon, a híres hajósi borvidékhez tartozó területen egy kivételes adottságú ...
12 000 000 HUF
141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táci családi ház hirdetés (39533555)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3
A Lido Home székesfehérvári irodája eladásra kínál tácon, 80 m2-es, kádárkocka stílusú családi házat. Eladta panellakását, he...
54 999 000 HUF
687 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi családi ház hirdetés (25273773)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1884 m2
Szobaszám: 1
Úny csendes részen kínáljuk eladásra ezt a 40nm alapterületű vegyes falazatú felújított kis házat, mely egy 1884 nm-es gyömölcs...
36 500 000 HUF
912 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65435747)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyaraló - Kihagyhatatlan lehetőség! ! ! 20 Nm-es könnyűszerkezetes épület egy 315nm-es telken. Tökéletes alap, hogy egy ...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (28337224)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 53 négyzetméteres, 2 szobás, 4. emeleti lakás nagy erkéllyel, Oroszlányon a Rákóczi Ferenc úton! Kis ráfordí...
33 990 000 HUF
641 320 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (69744268)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, két külön nyíló szobás, 4. emeleti lakás lakás, amely ideális választás akár saját otthonnak, akár befektet...
28 990 000 HUF
591 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (49773548)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sándorfalva központjában – nagy telekkel, remek elhelyezkedéssel! Sándorfalva egyik kedvelt, széles és csen...
44 900 000 HUF
641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Drégelypalánki családi ház hirdetés (54374451)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 5
Drégelypalánkon kényelmes otthon várja új gazdáit! Drégelypalánk csendes részén vált eladóvá egy két szintes, jó állapotú, azo...
47 900 000 HUF
281 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (72432884)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Eladó Sarud központjában, a Tisza-tótól és a strandtól mindössze kb. 2 Km-re egy 2005-ben épült, kiváló állapotú, jelenleg is v...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (33746615)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Salgótarjánban a Vásártéren, egy hangulatos, francia erkélyes, 35 nm-es kis rezsijű lakást, csendes környezetb...
15 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal