Eladó ingatlanok 60 millióig (49584 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 584 db
Eladó Kehidakustányi családi ház hirdetés (67495693)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1875 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínálja kehidakustányi családi HÁZÁT! A lido home Keszthely által kínált kehidakustányi családi...
34 990 000 HUF
437 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (37145838)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lido home Keszthely eladásra kínál egy felújított lakást ZALAEGERSZEGEN! A lido home Keszthely által eladásra kínált zalaege...
57 900 000 HUF
933 870 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (51971457)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínál családi házat ZALASZENTGRÓTON! A lido home Keszthely által eladásra kínált zalaszentgróti...
38 900 000 HUF
389 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (37176942)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában egy családi házat az alábbi para...
32 800 000 HUF
324 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei lakóövezeti telek hirdetés (34855979)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: n/a
Balatonkenesén a Soós hegyen 720 m2-es panorámás telek eladó.  A CasaNetWork Balatonalmádi ingatlaniroda eladásra kínálja a 163...
42 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (24741243)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 69 m2-es, 3 szobás, polgári stílusú napfényes téglalakást. A lakás k...
34 900 000 HUF
505 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (83444982)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- KiskundorozsmánSzeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es c...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (74551799)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Veszprémben egy 52 nm-es, 3 szobás kényelmes otthon vagy befektetés! Egy igazán jól használható, 3 szobás, 60 négyzetmé...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (84349383)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2
Eladó telepített mobilház Veszprém Csatárhegy Veszprém Csatárhegy kedvelt, csendes részén kínálok megvételre egy különleges ha...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (51452778)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarjánban a belvároshoz közeli Munkácsy úton, eladásra kínálok egy 1. emeleti, ízlésesen és gépészetileg is felújított, eg...
16 000 000 HUF
421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári ikerház hirdetés (32877554)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 922 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Polgáron 1998-ban épült, belső kétszintes, nappali+1+3 fél szobás, 197 nm-es, duplakomfortos, téglaépítésű ikerház eladó. K-NY-...
59 000 000 HUF
299 492 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyűrűsi családi ház hirdetés (89723353)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 3878 m2
Szobaszám: 4
Olcsó ház nagy telekkel Gyűrűsön - alakítsd saját elképzelésed szerint! Vidéki nyugalom és az új élet lehetősége egyben! Ha egy...
16 000 000 HUF
179 775 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi egyéb lakás hirdetés (77149125)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében Cegléden a belvárostól néhány perc sétára egy 59 nm-es kertkapcsolatos galériás lakás. Az ingatlan pár é...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44933676)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (15344295)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 3
Dabas csendes utcájában kínálok megvételre egy 30 nm alapterületű tetőtér beépítéses kis házat 1500 nm -es telekkelA tetőtérrel...
29 990 000 HUF
624 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (63345649)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy téglaépítésű társasházi lakás Cegléden. Az ingatlanban előszoba, konyha, kamra, fürdő wc-vel valamint egy galériás sz...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (81477933)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2328 m2
Szobaszám: 3
Eladó Cegléden 2328 nm -es telken, 78 nm-es családi ház! Az ingatlan teljes alapterülete alatt száraz pince található. Beton al...
42 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (77473778)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (94838757)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1282 m2
Szobaszám: 2
Cegléden az Öregszőlőben eladó egy 81 négyzetméteres újépítésű családi ház 1282 négyzetméteres telken! Az ingatlan szerkezetkés...
39 900 000 HUF
492 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (22319467)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagykátán, a város szívében! Eladásra kínálunk Nagykátán, az István király vendéglő közelében egy 2 szintes, ...
60 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal