Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Turai ikerház hirdetés (54963285)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. A lakás két szintes...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (38334345)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (89479764)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (44727951)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház első lakását. A lakás két szintes, te...
53 900 000 HUF
962 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (43995435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (53839634)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 1+fél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központközeli részén, ahol a lakás kényelme és a kert s...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (67448273)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (97367364)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vésztő Csendes Részén, egy 2190 m2-es telken fekvő, 72, 5 m2 alapterületű Családi Ház! Az ingatlan terméskő alapra épül...
19 750 000 HUF
274 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (64966745)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3
Gyula egyik legkedveltebb részén, Magyarvároson kínálok eladásra egy 1588 m2-es közös udvaron lévő, de saját udvarrésszel is re...
52 900 000 HUF
472 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (18739957)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (27494135)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1444 m2
Szobaszám: 3
Álom a Körös-parton: Emlékszik még a nagyszülők házának megnyugtató melegére? Arra a napsütötte verandára, ahol megállt az idő?...
16 000 000 HUF
172 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (49941629)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (26447932)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (83353243)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jászfényszaru csendes utcájában egy kiváló állapotú családi ház, amely tágas, jól átjárható tereivel és meghitt hangulatá...
39 000 000 HUF
297 709 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (43744423)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Jászfényszarun Hatvantól 15km-re Jászberénytől 20kmre egy 92 nm-es ingatlan melynek tele...
34 500 000 HUF
352 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93323433)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33693754)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (54882323)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Belvárosi téglalakás székesfegérváron! *** Székesfehérvár belvárosának szívében eladó egy harmadik emeleti, világos, tágas...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (37823585)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Hajdúsámson, Martinka városrészén, Debrecen vonzáskörzetében! Debrecentől mindössze 10 km-re (autóva...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (95919895)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó igényesen felújított lakás az Ete János utcában, azonnal költözhető, teljes bútorzattal Az Ete János utcában kínálunk me...
42 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal