Eladó ingatlanok 70 millióig (59432 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 432 db
Eladó Biatorbágyi egyéb nyaraló hirdetés (15674438)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágy folyamatosan fejlődő, egyre népszerűbb Katalinhegyi városrészén kínálunk megvételre egy közel 50 m²-es, jól megépíte...
60 900 000 HUF
1 218 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (71657619)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, Óhegy városrészén egy 12 nm-es, földszinti lakás, amely kiváló lehetőségeket rejt magába...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (85231457)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó kellemes hangulatú, 1 + 1 félszobás tégla lakás nyugodt, zöldövezeti környezetben! A lakás egy 1962-ben épült, mindössz...
45 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (89214945)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunakeszi egyik közkedvelt részén, a Barátság útján, 65 nm-es, örök panorámás földszinti lakást, a Dunapart k...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54443372)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkos, zöld környezetben, 2 liftes társasházban, eladásra kínálunk egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, nyugati fekvésű, földszinti pa...
62 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (77492444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 2
Eladó 75 m²-es vályogház Zsámbokon, 1092 m²-es telken Zsámbokon eladó egy 1930-ban épült, vályog falazatú családi ház. Az ing...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (34744963)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Felújított otthon saját kerttel – azonnal költözhető, bővíthető térrel! 68 M²-es, teljes körűen felújított ingatlan eladó, kb...
69 990 000 HUF
1 029 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhá...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (93344963)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Vác közkedvelt részén, a Földváry Károly téren! Megvételre kínálunk egy praktikus elosztású, világos, erkélyes la...
44 500 000 HUF
1 059 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (53972597)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Cegléden1332 m2-es telken. Az otthon kényelmét és fenntarthatóságát több szempontból is szem előtt tartottá...
57 900 000 HUF
579 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (59874225)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1261 m2
Szobaszám: 4
Álmai otthona Tápióságon modern, energiatakarékos, azonnal szerethető! Tápióság nyugodt, zöldövezeti részén kínálunk eladásra...
57 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (35443463)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs lehetőség Szentmártonkátán Falusi CSOK igénybe vehető! Szentmártonkáta frekventált, mégis nyugodt részén, a vas...
51 900 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (68417713)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyulán a Várfürdő közelében, csendes kis utcában, két szintes, közel 150 m2-es családi ház eladó! Autóval 5 perc, gyalog 20 per...
69 900 000 HUF
510 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (55473331)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 3
Gyula, Románváros városrészében, a Várfürdőtől pár perc sétára eladó egy 86 m2-es, 3 szobás lakóház, 584 m2-es telken. a ház el...
27 000 000 HUF
313 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (44873868)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség! Békés vármegye, Békés város belvárosi részén eladásra kínálom az alábbi ingatlant. a polgári jell...
59 600 000 HUF
149 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tanya hirdetés (45367584)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a