Eladó ingatlanok 70 millióig (59432 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 432 db
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (78483459)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (13929654)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Nagykátán! Egyedi lehetőség, hogy álmai otthonává varázsolja! Eladásra kínálok egy 70 nm-es, fe...
29 500 000 HUF
421 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63574475)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1726 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, két épület, rengeteg lehetőség Jászfényszarun! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszarun, az óvárosi részen...
15 500 000 HUF
336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (46367274)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2848 m2
Szobaszám: 5
Családi ház eladó Zaránk községben nagy telek, nyugodt környezet, jó elhelyezkedés! Heves vármegyében Zaránk községben, eladó ...
19 900 000 HUF
193 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84533782)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten, eladó egy 57 nm, tégla építésű, teljeskörűen felújított lakás. a Klímával felszerelt, erkélyes és 8 nm tárolóval r...
54 990 000 HUF
964 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (95745726)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös Alszegi városrészén eladó egy 95 nm-es hasznos alapterületű családi ház. Az ingatlan praktikus elrendezésű, tágas, v...
45 500 000 HUF
478 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54833341)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (78596977)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház Pest Vármegye Zsámbokon! Kedvelt, csendes utcában, kiváló környéken található. A ház 55 m2, kényelmesen kialakított...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43979781)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (63554412)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdú-Bihar megyei Komádiban egy 2 szobás felújítandó Polgári Ház. Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, a köz...
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (94689947)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1048 m2
Szobaszám: 3
Beton alapra épült, dupla szigeteléssel rendelkező családi ház eladó. a külső falak és a födém jelenleg nem szigeteltek, azonba...
54 900 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74219247)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (54484873)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön kínálunk megvételre egy 64 nm-es, földszinti, kiváló állapotú, 2 szobás ingatlant, amely jelenleg irodaként működik, de...
60 900 000 HUF
951 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44523595)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Etele Plázánál eladó 2. emeleti, jó állapotú panellakás. Hangulatos, erkélyes lakás kiváló lokációban a Bikás park közeléb...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (97559613)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Etele Plázánál 8. emeleti jó állapotú panellakás tárolóval eladó! ! ! Világos, erkélyes lakás a Bikás park és az Etele Pláza ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34147484)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Budapest XIV. kerületében, Zugló frekventált részén*** Zugló jól megközelíthető részén, a vasútállomás közvetlen köze...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53546374)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (47387255)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 3
Szolnok Szandaszőlős városrészen, megvételre kínálunk, kialakítás alatt álló lakóparkban egy teljesen felújított 103 m2 es tégl...
69 000 000 HUF
690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (49195445)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Kis ház eladó Cegléden, külterületen a ceglédi aquapark és gyógyfürdő közelében. Budapesttől mindössze 60 km-re, az M4-es aut...
17 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (48553738)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Cibakházán, csendes, barátságos utcában, hangulatos, gondosan karbantartott 46 nm-es kis ház ...
11 000 000 HUF
239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal