Eladó ingatlanok 70 millióig (59434 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 434 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (43255778)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy csendes, napfényes 63nm-es kertesház a Bókaytelep kedvelt részén, közel az Üllői úthoz! Egy igazi ritkaság a piacon...
69 000 000 HUF
1 095 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (74859944)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 2
Dunegyházán eladó egy felújított, szigetelt, téglából épült családi ház, amelyhez minden oldalról kerítéssel védett, 422 m2 nag...
27 500 000 HUF
491 071 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84494493)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (59769994)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
*** Varázslatos, bohém otthon Óföldeákon *** Óföldeák központi részén található ez vintage stílusú családi ház, amely már az e...
34 000 000 HUF
314 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42999774)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos garzon a Kálvária tér közelében, ideális első lakás vagy befektetés! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi egyéb telek hirdetés (53146733)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek kishétvégi házzal Hosszúhetényben csodás kilátással! . Eladásra kínálunk Hosszúhetény egyik nyugodt, természetközel...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (76275926)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tokaj-Hegyalján, Mádon 54 m2-es családi ház eladó. A ház egy parasztház jellegű kis ház volt, amihez lett a későbbiekben hozzá...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi lakóövezeti telek hirdetés (45493234)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telkek szántód belterületén. Az eladó 5 db különálló telek mérete 593-953 m2, 1/1 tulajdonú, lakóház fejlesztésér...
86 451 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73776253)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49421545)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti üdülőövezeti telek hirdetés (84189638)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: n/a
Dunaharasztin hétvégi ház / nyaraló eladó - nagy telekkel, fejlesztési lehetőséggel! Dunaharasztin, csendes zöld övezeti rész...
34 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (24375392)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (19623649)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi lakóövezeti telek hirdetés (52719333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1779 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Balatonvilágos, új parcellázású, 1779 m2-es, Lke-3-as övezeti besorolású, lakóövezeti telek eladó. Víz, villan...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi külterületi telek hirdetés (49168777)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 50849 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás zártkerti telek Várvölgyön Eladó egy páratlan adottságú, panorámás zártkerti telek Várvölgy csendes, külterületi rés...
68 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96442543)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó 57 m2, azonnal költözhető! Eladó Budapest 3. kerületében (Békásmegyer) egy vi...
68 500 000 HUF
1 343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi külterületi telek hirdetés (84839644)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: n/a
Pátyon, a Mézeshegyen 1390 négyzetméteres telek faházzal, közművekkel eladó. Pátyon, a Mézeshegyen eladó egy 1390 négyzetméte...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (88953444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tökölön kínálunk megvételre egy 64 nm-es, földszinti, kiváló állapotú, 2 szobás ingatlant, amely jelenleg irodaként működik, de...
60 900 000 HUF
951 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (43683344)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2291 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség a budai agglomerációban! Ennyi pénzért ilyen telket nem kap a közelben! Eladó Pomázon, a hegyoldalban egy...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (35978272)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy frekventált helyen található üzlethelyiség szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adot...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal