Eladó ingatlanok 70 millióig (59435 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 435 db
Eladó Galgagutai családi ház hirdetés (73754427)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 1
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Használt - felújított Komfort besorolása: összkomfortos Épít...
16 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (93385853)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Telekterülete: 700 m2 Napelem: Nincs adat Terhelések: Tehermentes ingatlan Eladásra vonatkozó információk: Azonnal beköltözhető...
19 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (93973742)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: észak-nyugati tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: összkomfortos ...
20 700 000 HUF
258 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (53174233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-nyugai tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: összkomfortos Épí...
55 000 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Héhalomi családi ház hirdetés (37899182)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1271 m2
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: Komfortos Építési...
13 000 000 HUF
265 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (76777677)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodai használatra kialakított duplakomfortos 2 légkondival, 3 külön helyiséggel rendelkező portaszolgálatos, gépesített beépített konyhával felszerelt, új építésű lakás azonnali költözéssel kiadó.
350 000 HUF
6 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kishartyáni családi ház hirdetés (54236745)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kishartyánban – Azonnal költözhető állapotban! Nógrád megyében Salgótarján közelében, Kishartyánban eladó e...
17 900 000 HUF
279 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (42495759)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Adács településén eladásra kínálok egy 72 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű családi házat! a ház na...
29 500 000 HUF
409 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
61 000 000 HUF
1 033 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kilimáni családi ház hirdetés (63485363)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Kilimánban eladó remek családi ház, kiváló elhelyezkedéssel és rengeteg lehetőséggel! HA régóta szeretne nyugodt helyre költö...
69 900 000 HUF
358 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (73292393)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 2
Ha egy nyugodt, meghitt, otthonos balatoni kuckót keres, ezt az ingatlant érdemes megnéznie. Két utcáról megközelíthető, kelle...
58 500 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (13579787)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2092 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hosszúpályiban, Debrecentől mindössze 15 km-re - 92 nm alapterület - 3 szoba - 2 fürdőszoba - Gázfűtés - Műa...
45 000 000 HUF
346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (22372943)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 nm-es, ikerház fele Tápiószele kertvárosias részén. Használt ingatlan CSOK Pluszra alkalmas! Ikerházat min...
33 000 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (89395835)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2025-ben épülő családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok számára, akik egy modern, energiatak...
58 000 000 HUF
698 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (97334962)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú, állandó lakhatásra is alkalmas ingatlan Győrszentiván kertvárosában Győrszentiván kertvárosi részén kínálunk megvé...
17 990 000 HUF
327 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónánai családi ház hirdetés (36358487)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 2
A ház teljes körű felújításon esett át: - Szakaszos alapmegerősítéssel új alapot kapott - Betonozott aljzatot készítettek - Az ...
35 000 000 HUF
346 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Konyári családi ház hirdetés (38866526)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2133 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől 30 km távolságra Konyáron gazdálkodásra alkalmas 3 szobás családi ház eladó. Az épület szerkezetileg jó állapotú, ...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal