Eladó ingatlanok 70 millióig (59435 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 435 db
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (27498775)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sokoldalúan hasznosítható üzlethelyiség eladó Rákospalotán – kiváló állapotban, azonnal birtokba vehető Eladásra kínálunk egy ...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39583355)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, a városközpontban 1, 5 szobás lakás eladó! A Wesselényi utcában liftes házban található lakás 40m2-es, 1, 5 szob...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (35784232)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
"Van egy hely Zalaegerszegen, a landorhegyi városrészben…ahol reggel a fény nem csak besüt az ablakon, hanem be is költözik. " ...
36 200 000 HUF
635 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (54947652)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sopron belvárosában, az Ógabona téren, műemlék épület első emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, nagy potenciállal rend...
62 000 000 HUF
805 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (95476743)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Stéges nyaraló eladó Dömsöd üdülőövezetében! a 750 nm-es kertben álló ház eredetileg fából készült, majd téglából épített helyi...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei egyéb telek hirdetés (16921454)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1949 m2
Szobaszám: n/a
Berkenye településen Nógrád-megyében 1949 m2 felparcellázott, panorámás építési telek eladó. ( For English/Deutsch pls scroll ...
26 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi egyéb telek hirdetés (33657233)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: n/a
A Balla Ingatlan siófoki irodája kínálatában: Balatonvilágoson, a Balaton partjától pár percre, 821 m2 nagyságú belterületi ing...
41 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75315628)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalán, szellős beépítésű, zöldövezeti környezetben kínálok megvételre egy 57 nm-es, 1+2...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (15539946)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 46 nm-es, másfél szobás lakás saját kerttel rendelkező házban – Káposztásmegyer II. Eladásra kínálunk a Sárpatak utcába...
66 700 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (96833742)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Erdőszéli Birtok Kókán – Hatalmas Telek, Modern Komforttal! ​Eladó Kóka egyik legkülönlegesebb adottságú ingatlana! ​Ha oly...
51 900 000 HUF
1 038 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34129383)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Örs vezér téri Metró és egyetemek közelében Eladó egy Világos, jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás, gardróbos, parkra néző lak...
63 700 000 HUF
1 384 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi sorház hirdetés (44947964)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertvárosi Idill és Modern Potenciál – Eladó Önálló Sorházi Otthon az Aszódi Lakótelepen! Budapest IX. kerületének egyik legk...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (84494953)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Komlón, frekventált helyen, a belvárosban, szép állapotú lakás eladó. A szobák külön nyílnak, ugyanakkor egymásból is megközel...
28 500 000 HUF
548 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybakónaki családi ház hirdetés (77467393)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom Nagybakónak csendes, barátságos falujában található 3 szobás családi házát, amely átalakításra vagy felújításr...
9 000 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai sorház hirdetés (35455539)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Eladó Nagykanizsa kedvelt keleti városrészében egy jó állapotú, 33 m²-es udvari sorházi lakás, amelyhez saját használatú udvarr...
18 500 000 HUF
440 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37673441)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza központi részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk megvételre egy 65 nm-es, 3. emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatl...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46338217)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Jósavárosban, panel építésű társasház 1. emeletén, 55 nm-es, 1+2 szobás, erkélyes, távfűtéses, felújított lakás, g...
54 000 000 HUF
981 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (58738539)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Belváros, Vasvári p. Utcán, 65 nm-es, 3 szobás felújított lakás, négyszintes társasház 3. emeletén eladó! Főbb p...
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94337449)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Szarvas utcán, 53 nm-es, 1+2 szobás lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén jó állapotban eladó! Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal