Eladó ingatlanok 70 millióig (59321 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 321 db
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (72733475)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szarvason, vegyes építésű, 3 szobás családi ház eladó! Az ingatlan melegét gázkazán biztosítja radiátoros hőleadókkal. A mele...
29 500 000 HUF
327 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (55734445)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 4
Szarvason, Belvároshoz közel, vegyes építésű, 4 szobás családi ház eladó! Az ingatlan melegét gázkazán és vegyes tüzelésű kazá...
29 900 000 HUF
228 244 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mikepércsi sorház hirdetés (69963239)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 143 m2
Szobaszám: 3
Mikepércsen kínálunk megvételre egy 61, 55 m²-es sorházi lakást, amelyhez 143 m²-es saját telek tartozik – ideális választás cs...
58 395 000 HUF
957 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi sorház hirdetés (84974257)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 143 m2
Szobaszám: 3
Mikepércsen kínálunk megvételre egy 64, 91 m²-es sorházi lakást, amelyhez 143 m²-es saját telek tartozik – ideális választás cs...
61 419 000 HUF
959 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi sorház hirdetés (67168765)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 3
Mikepércsen kínálunk megvételre egy 68, 28 m²-es sorházi lakást, amelyhez 146 m²-es saját telek tartozik – ideális választás cs...
64 452 000 HUF
947 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyedi garázs hirdetés (17338173)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Adyváros kedvelt utcájában, a Kassák Lajos utcában kínálom eladásra ezt 4 emeletes társas házban lévő, saját villanyórával rendelkező (16 Amperrel), Gress lappal burkolt jó állapotú garázst. (Hivatkozási szám: m126659)
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64479741)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc Belvárosában, egy 4 emeletes panelprogramon átesett panelépítésű társasház 3. emeletén, egy 76 m2 alapterületű 3 szobás...
55 990 000 HUF
736 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (62533142)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kőporos utcában, azonnal birtokba vehető, panelprogramos 9. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, nagy konyhás, mért távfűtéses, összk...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajógalgóci családi ház hirdetés (33772372)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 2493 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk Sajógalgóc csendes, panorámás részén egy 2005-ben jelentős bővítésen és modernizáción átesett, 217 m² hasznos...
40 000 000 HUF
184 331 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74247557)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Miskolc Görömböly városrész csendes utcájában, egy vegyes falazatú ( vályog + tégla) építésű 60 m2 alapterületű 1+ 3 1/2 szobás...
23 200 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (39276353)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 4
Befektetőknek • építészekben gondolkodóknak? ? ? ? – 64, 6 M Ft❗️ Cserszegtomaj – örök panorámás, szerkezetkész családi ház el...
64 600 000 HUF
430 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári tégla lakás hirdetés (43354243)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Költözz könnyedén! Bútorozott, klímás, erkélyes lakás eladó Vasváron! Kiváló választás saját otthonnak vagy akár befektetésnek ...
40 400 000 HUF
684 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (24433326)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 772 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkentés! ! ! Zalaegerszegen eladó egy kívül-belül felújítandó, jó elrendezésű tégla családi ház Zalaegerszeg - Csács nyu...
48 900 000 HUF
265 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi egyéb lakás hirdetés (63377956)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos garzonlakás Harkány szívében! Harkány belvárosában, a Kossuth Lajos utcában kínálunk megvételre egy 28 m²-es...
23 000 000 HUF
821 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (88945577)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, a Krisztina Téren, 35 nm-es, 1, 5 szobás, felújított, klímás, 10/2. emeleti lakás eladó. A társasház sziget...
37 900 000 HUF
1 082 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (53986225)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest III. kerületében, a Búza utcában kínálunk megvételre egy igazán hangulatos, teljeskörűen felújított, 28 nm-es, erkélye...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal