Eladó ingatlanok 70 millióig (59554 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 554 db
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (76777677)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Irodai használatra kialakított duplakomfortos 2 légkondival, 3 külön helyiséggel rendelkező portaszolgálatos, gépesített beépített konyhával felszerelt, új építésű lakás azonnali költözéssel kiadó.
350 000 HUF
6 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (42495759)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Adács településén eladásra kínálok egy 72 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű családi házat! a ház na...
29 500 000 HUF
409 722 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (76779782)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna-lakótelepen kínálunk eladásra egy 59 nm-es, 3 különnyíló szobás, jó adottságo...
61 000 000 HUF
1 033 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kilimáni családi ház hirdetés (63485363)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Kilimánban eladó remek családi ház, kiváló elhelyezkedéssel és rengeteg lehetőséggel! HA régóta szeretne nyugodt helyre költö...
69 900 000 HUF
358 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (73292393)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 2
Ha egy nyugodt, meghitt, otthonos balatoni kuckót keres, ezt az ingatlant érdemes megnéznie. Két utcáról megközelíthető, kelle...
58 500 000 HUF
1 671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (13579787)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2092 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hosszúpályiban, Debrecentől mindössze 15 km-re - 92 nm alapterület - 3 szoba - 2 fürdőszoba - Gázfűtés - Műa...
45 000 000 HUF
346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (22372943)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 nm-es, ikerház fele Tápiószele kertvárosias részén. Használt ingatlan CSOK Pluszra alkalmas! Ikerházat min...
33 000 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (89395835)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 2025-ben épülő családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok számára, akik egy modern, energiatak...
58 000 000 HUF
698 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (81387735)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, társasházi lakás Cegléden! Tégla épület a belvárosban, 64 nm nettó lakótér, 2 különnyíló szoba (lam...
63 500 000 HUF
992 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (97334962)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú, állandó lakhatásra is alkalmas ingatlan Győrszentiván kertvárosában Győrszentiván kertvárosi részén kínálunk megvé...
17 990 000 HUF
327 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónánai családi ház hirdetés (36358487)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 2
A ház teljes körű felújításon esett át: - Szakaszos alapmegerősítéssel új alapot kapott - Betonozott aljzatot készítettek - Az ...
35 000 000 HUF
346 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Konyári családi ház hirdetés (38866526)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2133 m2
Szobaszám: 3
Debrecentől 30 km távolságra Konyáron gazdálkodásra alkalmas 3 szobás családi ház eladó. Az épület szerkezetileg jó állapotú, ...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (42584726)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százhalombatta szívében, egy felújított, 4. emeleti, 62 négyzetméteres, tehermentes ingatlan várja új tulajdonosát. Ez a világo...
66 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri lakóövezeti telek hirdetés (37824793)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a