Eladó ingatlanok 80 millióig (69331 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 331 db
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (66653631)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1308 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó sülysápon 100 m² összterületű INGATLAN Sülysáp csendes lakóövezetében eladó egy vegyes falazatú (vályog és té...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (73767426)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 3
Részben felújított, téglaépítésű családi ház Gyömrőn eladó! Az ingatlan főbb jellemzői: - Alapterület: 83 m² - Telekterület: ...
75 000 000 HUF
903 614 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori családi ház hirdetés (47893764)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
Monoron a Strázsahegyen eladó egy zártkerti, tégla építésű házikó, villannyal, fúrt kúttal, 877 nm-es telekkel! Beton alapra ...
25 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (36934943)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14 kerületében, 53 m2-es, 2 szobás földszinti lakás, teljesen felújított állapotban, 5 m2-es pince tárolóval eladó. ...
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (95353457)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42362363)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 10. kerületben, Óhegyen, az Örs vezér terétől 10 percre, egy 30 nm-es, földszinti, alápincézett, gyönyörűen felúított, 1 szob...
47 500 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (98433947)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45873395)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. kerületben, Városligetre panorámás, teljes körűen, igényesen felújított, magas emeleti, 46m2-es, amerikai konyhás nappaliv...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (34992948)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 2 szobás lakás loggiával, zöld környezetben XVI. kerület, Centenáriumi lakótelep Eladó egy 55 m²-es, jó állapotú, els...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78462543)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíl...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44529518)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségház utcában, rendez...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (39244536)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 4
Jászfényszarun eladó központ közelében elhelyezkedő felújított családi ház! Ideális választás nagy családosoknak, két generác...
55 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49843336)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! AZONNAL költözhető lakás! Budapest 21. kerületének egyik legcsendesebb,...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (18463742)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel kedvelt részén, csendes parkos környezetben eladó, rendezett társasház 3. emeletén, egy keleti tájolású, 71 m2-es 3 szob...
64 900 000 HUF
914 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26937749)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94316946)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! A lakás korábbi években ...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39867538)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (55744535)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (47336978)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Lakiteleken! Tágas terek, modern megoldások, igényes kialakítás! Lakiteleken kínálunk megvétel...
77 990 000 HUF
599 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (39233872)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 3
Eladó tégla építésű családi ház Surány csendes zöldövezetébenEladó Pócsmegyer-Surány egyik legnyugodtabbik részén egy tégla épí...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal