Eladó ingatlanok 80 millióig (69328 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 328 db
Eladó Földeáki családi ház hirdetés (49978763)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 9
Csongrád - Csanád vármegye, Földeák településen, pár percre Makótól és pár percre Maroslelétől, közel az autópályához így Szege...
35 000 000 HUF
148 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (92326982)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szegeden, a Retek utcában eladó egy 64 nm-es, 3 szobás, 3. emeleti, klimatizált panellakás. Az ingatlan panelprogramban részt v...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyvázsonyi családi ház hirdetés (34963976)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 2
Nagyvázsonyban, a Bakony lábánál, 79 m2-es, kétszobás családi ház eladó, amely megfelel az Otthon Start Hitel program előírásai...
57 500 000 HUF
727 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvázsonyi családi ház hirdetés (32262244)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 2
57 500 000 HUF
727 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (87465582)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Balatonalmádiban egy 42 m2 alapterületű, kő szerkezetű, 3 szobás hétvégi házat, mindössze körülbelül 600 méter...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóörsi külterületi telek hirdetés (24147576)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: n/a
Balatoni panoráma és zavartalan nyugalom Alsóörsön – telek az erdő szomszédságában! Alsóörs csendes, panorámás hegyoldalán kí...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvázsonyi családi ház hirdetés (43354614)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 2
Otthonteremtési lehetőség a Bakony lábánál – családi ház eladó Nagyvázsonyban! Veszprém vármegyében, Nagyvázsony kedvelt, nyu...
57 500 000 HUF
727 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (45953399)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, felújított lakás pápán! Pápán, a város kedvelt övezetében kínálok megvételre egy 54 m2-es, modern, felújítot...
40 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai panel lakás hirdetés (33114352)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, felújitott lakás pápán a kilián lakótelepen! Pápán a Kilián lakótelepen kínálok megvételre egy 53 m2-es, mod...
44 750 000 HUF
844 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45393444)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (62864263)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Siófokon, a Cadet Házban! Tökéletes lehetőség, hogy a Balaton partján éljen vagy nyaraljon! Az eladó 41 nm-es lak...
69 000 000 HUF
1 682 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (89434436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
79 800 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33774446)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53584476)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75354274)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Figyelem befektetőknek és első lakás vásárlóknak - kiváló lehetőség a Teleki térnél! *** Budapest VIII. kerületében, a Tel...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43933664)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! *** A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, k...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (43939432)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (98952275)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Fiatal párok, főiskolások /egyetemisták figyelem! ! ! Kiemelt kínálatunkból ajánlom figyelmükbe ezt az egyedi lehetőséget! *...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (15991525)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele út...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (95639726)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os fix kamatozású hitel feltételeinek megfelelő lakás! *** *** Fiatal párok, egyetemisták figyele...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal