Eladó ingatlanok 80 millióig (69329 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 329 db
Eladó Héregi családi ház hirdetés (67255499)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 6
A Gerecse ölelésében, Héregen, jó állapotú családi ház eladó! A ház jellemzői: 2158 m2 telek terület 248 m2 hasznos alapterü...
67 990 000 HUF
224 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (52595325)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Bajna Kossuth Lajos utcájában eladó különálló, egy szintes 95 nm-es családi ház, a hozzá tartozó 1190 nm-es területen. Ingatl...
41 900 000 HUF
441 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43361775)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (69345428)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai lakóövezeti telek hirdetés (37471352)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes ajánlat! Több mint 2000 négyzetméter! Ilyen ritkán kerül piacra! Ha valaha is álmodtál arról, hogy legyen egy iga...
15 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74436642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, erkélyes földszinti lakás eladó a Páfrány utcában! Eladásra kínálunk a Páfrány utcában egy 2 szobás, e...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63291523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27747731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló 47900000 Ft Referencia szám: lk062982
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47176643)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 35 nm-es, am...
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97545842)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, ...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (96947427)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi tégla lakás hirdetés (32147431)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, Otthon Start és CSOK+-ra alkalmas, teljes körűen felújított 89 m2-es, nagy erkélyes lakás. Pécsvárad abszolút központj...
64 500 000 HUF
724 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33742283)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² er...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99433353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs Kertváros központi helyén a Csontváry sétány közvetlen közelében eladó egy 9. emeleti, 63 m²-es, felújított 3+1 félszobás,...
55 000 000 HUF
873 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99269634)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 2 szobás lakás Pécs-Kertvárosban! Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Gyöngyös utcában eladó egy rendezett, sz...
47 990 000 HUF
922 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (58342839)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
1 368 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi hétvégi ház hirdetés (52524322)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 6
Harkány üdülőövezetében többgenerációs nyaraló, kiváló befektetési lehetőségHarkány közkedvelt üdülőövezetében kínálok megvétel...
59 900 000 HUF
565 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39632542)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás eladó, nagy tárolóval Világos, jó elosztás 3 m² erkély Külön fürdő + WC Újszerű konyha (mosogatógép) Szigetelt ház alacsony rezsi Tároló
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi sorház hirdetés (65475426)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 9
Harkány csendes mellékutcájában, a Gyógyfürdőtől mindössze 10 perces sétára eladó egy 4 belső szinttel rendelkező, sorházi szél...
31 900 000 HUF
106 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (75753875)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?