Eladó ingatlanok 80 millióig (69323 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 323 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29622524)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca VÁROSliget szószerint a KÜSZÖBÖN! Csak hozd a ruhát meg egy matracot és már...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25859937)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerület Kivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közked...
74 000 000 HUF
420 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49499737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás polgári lakás a IX. kerületi Mátyás utcábanBudapest IX. kerületében, a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy b...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33646322)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest VII. kerületének egyik legnépszerű...
53 300 000 HUF
1 903 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53497369)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belvárosi földszinti lakás a IX. kerület szívében! Budapest egyik legkedveltebb városrészében kínálunk eladásra egy 47 nm...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99973327)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
English below! Stílusos, napfényes otthon a Corvin-negyed szívében azonnal költözhető! Eladó egy 30 m²-es, teljes körűen felújí...
61 900 000 HUF
2 063 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48435827)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetésnek is kiváló, 3 szobás, jól kiadható, jó állapotú lakás az akácfa UTCÁBAN! Eladó a nyüzsgő belvárosban, közel a Kirá...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55285977)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Trendi, fiatalos garzon kivételes lokációban Belső-Ferencváros szívébenBudapest egyik legpezsgőbb és legjobban megközelíthető v...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (76833477)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***V. Egyetem téren azonnal költözhető emeleti KISLAKÁS***Kivételes lehetőség! V. kerület egyik legpatinásabb részén, az Egyete...
64 900 000 HUF
1 754 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85359357)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériázott, felújítandó garzonlakás 30+11 nm, kiváló KÖZLEKEDÉSSEL Ingatlan jellemzői: Tulajdoni lapon: 28 nm Valós alapterül...
43 900 000 HUF
1 567 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34225396)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elkészült! ! ! IX. Ker. Szívében, modern, friss prémium LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca é...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27784525)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49834454)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás az Erzsébet körúton. Budapest frekventált részén, az Erzsébet körúton eladó egy 38 m²-es, földszinti e...
64 000 000 HUF
1 684 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42486658)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében eladó egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörű...
66 900 000 HUF
1 760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43934993)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53953283)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36458979)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
9. kerületben a Nagyvárad térnél, csendes utcára néző ablakokkal, eladó egy 53 négyzetméteres felújítandó lakás terasz lehetősé...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33338228)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis h...
44 700 000 HUF
1 208 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88734531)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium verzió (érzelmesebb, erősebb eladás) Zugló nyugalma, felújított otthon kényelme – ritka lehetőség kis lakásszámmal Zu...
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (53524337)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Helvécián, kiváló megközelíthetőséggel! Helvécia kedvelt, beton úton végig megközelíthető részén egy 56 m²-es...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?