Eladó ingatlanok 80 millióig (69062 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 062 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49834454)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás az Erzsébet körúton. Budapest frekventált részén, az Erzsébet körúton eladó egy 38 m²-es, földszinti e...
64 000 000 HUF
1 684 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42486658)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerületben, a Keleti pályaudvar közvetlen közelében eladó egy 38 nm-es (+15 nm galériával), azonnal költözhető, teljeskörű...
66 900 000 HUF
1 760 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43934993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi nyugalom a 9. kerület szívében Mester utcában eladó lakás Ferencváros központjában, a közkedvelt Mester utcában, a n...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53953283)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36458979)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
9. kerületben a Nagyvárad térnél, csendes utcára néző ablakokkal, eladó egy 53 négyzetméteres felújítandó lakás terasz lehetősé...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33338228)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető sorház a 9. KERÜLETBEN! Budapest IX. kerület egyik kedvelt és csendes részén egy tégla építésű sorházi kis h...
44 700 000 HUF
1 208 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88734531)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium verzió (érzelmesebb, erősebb eladás) Zugló nyugalma, felújított otthon kényelme – ritka lehetőség kis lakásszámmal Zu...
79 900 000 HUF
1 354 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (53524337)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Helvécián, kiváló megközelíthetőséggel! Helvécia kedvelt, beton úton végig megközelíthető részén egy 56 m²-es...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszállási családi ház hirdetés (77226323)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 5
* * * Új építésű nappali + 4 szobás családi ház 665 nm-es telken * * *Eladásra kínálunk egy nettó 90 nm lakóterű, amerikai kony...
65 900 000 HUF
732 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43465789)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged Vértó közelében Nagyon jó állapotú, világos, azonnal költözhető lakás Eladó Szeged közkedvelt részén, a Vértó közelében...
68 500 000 HUF
951 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (73474523)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Ha olyan kertesházat keresel, amit nem kell megszokni, mert elsőre is közel áll az elképzeléseidhez, akkor ezt az ingatlant érd...
54 900 000 HUF
885 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (77473944)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a lakás nem a tökéletességével hódít, hanem azzal, amit ki lehet belőle hozni. És ha őszinték vagyunk: pont ettől válik a kö...
55 500 000 HUF
909 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37369976)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII kerületben 2 szobás, nagy erkélyes lakás eladó a Teve utcában! Kínálunk egy csendes, napos, amerikai-konyha nappali+ szo...
70 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34722443)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már