Eladó ingatlanok 80 millióig (69208 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 208 db
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (54649448)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, modern lakás Zalaegerszeg belvárosában 2019-ben átadott liftes társasházban Modern otthon a belváros szívében, ahol...
78 500 000 HUF
1 154 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (32594673)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Kétgenerációs családi ház külön bejárattal befektetésnek is ideális Zalaegerszeg Neszele Zalaegerszeg Neszele városrészében, c...
73 500 000 HUF
363 861 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (63945459)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Földszinti, amerikai konyha-nappali+ 2 hálószobás lakás! Eladó kertvárosi, 52 nm-es, K-Ny-i tájolású, földszinti, 2 szoba + nap...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64374336)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75831739)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pécs-Rózsadombon 59 m² 2, 5 szoba 4. emelet felújított napfényes szép lakás, nagy tárolóval. Világos, jó elosztás 3 m² ...
47 900 000 HUF
811 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79291823)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, per- és tehermentes, x. emeleti öröklakást Budapest 3. kerületének közkedvelt részén. Az...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (66531799)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (68492234)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerület, Békásmegyer Duna felőli oldalon kínálunk megvételre egy 48 nm-es, kiváló állapotú, klimatizált, 2 szobás...
68 900 000 HUF
1 435 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (55573423)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43656541)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! J ellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságáb...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44155836)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás belvárosi ritkaság Debrecen szívében – a Debreceni Nagytemplom mellett! Eladó Debrecen abszolút belvárosában egy 81...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44968144)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a 4. kerületben eladó panel lakás! Főbb jellemzők: - 10. emeleti elhelyezkedés (senki nem zörög felettünk) - 46 m...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34899424)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 3. kerület, 2 szobás panel lakás eladó! Főbb jellemzők - 4. emeleti elhelyezkedés (nincs lift) - 2 egész szoba - abl...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93447342)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34595248)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkert, téglaépülettel, Békéscsabán, a 44-es elkerülő út közelében, az Oncsa kertekben (Bütyök utcában). Az 1988-ban ép...
10 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (43472442)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Vaskúton eladóvá vált egy 71 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyhából, ...
24 000 000 HUF
338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98485769)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 2
Mezőcsát csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 61 m2 alapterületű, két szobás családi házat, amely egy 867...
11 000 000 HUF
180 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (25234433)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 1
Nyékládházán kínálunk megvásárlásra egy 262 négyzetméteres telket, amely kiváló lehetőséget rejt magában mindazok számára, akik...
10 900 000 HUF
389 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (93987446)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal