Eladó ingatlanok 80 millióig (69002 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 002 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83819759)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó belső kétszintes tetőtéri lakás Kecskemét, VacsiközbenKecskemét egyik közkedvelt, széles és elegáns utcájában kínálunk me...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75147444)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75353948)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75374483)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94392453)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 sz...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74447763)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97534544)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhe...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (44541257)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Martonvásárban egy 708 m2 zártkerti 40 m2-es Viablokk szigetelt tégából felújított ingatlant. + Kb 20 m2-es 2...
20 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei lakóövezeti telek hirdetés (89233626)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: n/a
Maroslelén kínálok eladásra egy 1287 m²-es építési telket, kiváló lokációval! A telek ideális választás mindazok számára, akik...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei lakóövezeti telek hirdetés (33672312)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Maroslelén, kiváló lehetőség fejlődő környezetben! Eladásra kínálunk egy 742 m²-es építési telket a dinami...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47897558)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Csongrádi sugárúton felújított lakás eladó! Szeged egyik kedvelt részén, a Csongrádi sgt. -On kínálok megvételre e...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93652924)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Egyetemváros Mecsekoldalhoz közelebbi, csendes részén eladó egy frissen és teljeskörűen felújított, 3/3. emeleti, amerika...