Eladó ingatlanok 80 millióig (69345 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 345 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (29434937)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Újpest egyik csendes, zöldövezeti, mégis kiváló közlekedésű részén egy 56 nm-es, 3 szobás panel lakást, amely...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (54259247)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó, kiváló elosztású, panellakás Újpalota szívében! Budapest XV. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvét...
54 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (65779474)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Iv. , Újpesten a Rózsa utcában (mind a Nyár utcai sétány, mind pedig a Tél utca bevásárlási-, és (köz)szolgáltatási lehetőségek...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45547887)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Miskolc dinamikusan fejlődő Győri kapu városrészében talál...
27 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (33656139)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2
Eladó kádár-kocka! Eladásra kínálok egy igényesen karbantartott, 60 m²-es családi házat, amely egy csendes, rendezett utcában...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (31499497)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapesten, Albertfalván, a Fehérvári úton kínálunk megvételre egy 53 nm (a valóságban 56 nm), 3. emeleti, 1+2 félszobás, jó el...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi családi ház hirdetés (33336933)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 2
Nógrád megye névadó településének a központjában, kilátással a várra, eladó egy 72nm-es vegyesfalazatú összkomfortos tornácos p...
38 500 000 HUF
442 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csopaki hétvégi ház hirdetés (72499793)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csopak – Zöld panoráma, saját kert, reális ár Csopakon, hangulatos, fenyőkkel övezett saját kerttel eladó ez az egyedi elhelye...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi lakóövezeti telek hirdetés (93537277)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1422 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Teskánd dinamikusan fejlődő részén egy 1422 m²-es, Gksz-1 övezeti besorolású sík, széles építési telek, amely ideális vál...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mádi családi ház hirdetés (34397358)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1197 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! A Tokaji borvidék egyik legszebb tájegységén, Mádon magasan fekvő, csendes részén eladó egy 2, 5 szobás, nagy kon...
31 990 000 HUF
329 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni ikerház hirdetés (73444453)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmártonban, Budapest déli agglomerációjában, mindössze 20 km-re a fővárostól, a Ráckeve–Soroksári Duna-parton kiváló ...
78 000 000 HUF
838 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei egyéb telek hirdetés (26847724)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Telek! Ráckeve kedvelt részén, a Somlyó-szigeten kínálunk megvételre egy 430 m²-es építési telket. a közművek csatorna ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi egyéb telek hirdetés (99872588)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3439 m2
Szobaszám: n/a
Adonynál a Mandula hegyen zártkerti övezetben, 2 helyrajzi számon szereplő panorámás telek, Jó állapotú 2 szintes nettó 39 nm h...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74492342)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Közkedvelt XIII. kerületben, 2011-Ben Épült Társasházban Erkélyes, Világos Lakás Eladó! Teremgarázshely Vásárolható Az Inga...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24439882)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy kis garzon lakást Terézvárosban! Az ingatlan pár perc sétára található az Andrássy úttól és a Kodály körö...
33 000 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (55252528)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetelt, 10 emeletes panelház 9. emeletén kínálunk megvételre egy 1+2 szobás, felújított, szép állapotú lakást. Az ingatlan...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri egyéb telek hirdetés (34443622)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4141 m2
Szobaszám: n/a
Befektetési lehetőség Ráckeresztúron – Budapesttől 15 percre! Eladó 4141 nm-es telekterület Ráckeresztúron, kiváló elhelyezke...
48 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási egyéb telek hirdetés (73952329)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Tóalmáson, a Strand utcában – 250 m²-es üdülőövezeti ingatlan lakókocsival, a gyógyfürdőtől pár percre! Tóalmáson...
9 700 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (31657447)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécskén a Fürdő utcában /nyaraló övezet szívében/, új építésű, Családi Ház besorolású, ingatlanok, Eladók! Az ingatlanok 3...
38 600 000 HUF
787 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75736831)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy 69 nm-es, 2+2 félszobás lakás Újpalota egyik legkedveltebb részén! A tízemeletes társasház legfelső szin...
76 900 000 HUF
1 114 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal