Eladó ingatlanok 80 millióig (69346 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 69 346 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29897937)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96713423)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthonos panellakás a Zsókavár utcában zöld környezet, kiváló elhelyezkedésHa fontos számodra a jó elhelyezkedés, a mindennapi ...
65 500 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34793527)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető stúdiólakások eladók a VII. kerület frekventált részén! Ha egy kész megoldást keres, itt megtalálta. Ezekbe ...
37 900 000 HUF
2 526 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64353543)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető új lakások! ! Modern, igényes, most elkészült új építésű lakások eladók a Józsefváros megújuló, dinamikusan...
48 729 000 HUF
1 740 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47939249)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az ...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82368755)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 71 nm-es, magasföldszinti, átlagos állapotú panellakás. Főbb jellemzői: - a na...
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69315644)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerületi Dembinszky utcában egy földszinti, nagy belmagasságú, felújítást igénylő ingatlan, amely különleges jogi ...
59 900 000 HUF
1 426 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17963343)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a város szívében, az Oktogon és a Király utca között a Körúton egy nappali + 1 hálós, 48 nm-es lakás egy szép állapotú, l...
79 000 000 HUF
1 645 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84894277)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (78672372)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adotts...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42255384)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkező, ...
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47274875)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten, a 6. kerületben, néhány percre a Nyugati pályaudvartól, kitűnő lokációban kínálunk eladásra egy újépítésű, 3. emele...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49178468)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Andrássy út vonzáskörzetében, a Zsidó Történeti Tár melletti épületben, 2 különnyíló szobás lakás! - a megújult, macskaköves Cs...
59 990 000 HUF
1 714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78929835)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m²-es, jó állapotú lakás a XIII. kerületben, az Üteg utcábanBudapest XIII. kerületének közkedvelt részén, az Üteg utcá...
51 900 000 HUF
1 730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53777371)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban eladó 28 m²-es földszinti lakásEladásra kínálok egy 28 m²-es, földszinti elhelyezkedésű ingatlant Budapest XIII...
50 200 000 HUF
1 792 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71179449)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Deák Ferenc tér, Andrássy, és a Gozsdu-udvar között - gyönyörű otthon, kellemes hangulat! Budapest igazán pezsgő részén eladó 2...
59 990 000 HUF
1 463 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37817945)
8 napja a megveszLAK-on