Eladó ingatlan Ajka (162 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 162 db
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (84793853)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű, azonnal költözhető közeli állapot - 2 szintes, 4 szobás sorházi lakás ajka-bakonygyepesen (a3 jelölésű) Ajka-Bakon...
75 000 000 HUF
765 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (92723764)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Ajka Sorházi Lakás Ajka egyik legkeresettebb részén - sorházi otthon saját kis kerttel! Ajka közkedv...
54 900 000 HUF
457 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (83452379)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Kórházdombon Ajkán eladóvá vált egy 170 m2-es, 5 szobás családi ház. A telek természetes lejtésének köszönhetően minden emelet...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (77384372)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó első emeleti lakás Ajkán! Kellemes, otthonos kialakítású, 51, 4 m2 hasznos alapterületű, első emeleti lakás eladó Ajkán...
34 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (56298398)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Csendes, zöldövezeti, táj panorámás családi otthon eladó Ajkán 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ Ajka, Bódé városrész csendes, zö...
74 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai ikerház hirdetés (27667712)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház AJKÁN! Eladásra kínálunk egy 76 nm-es ikerházrészt Ajkán csendes, nyugodt helyen, de mégis közel a vár...
65 000 000 HUF
855 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (95744994)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 4
Eladó Családi ház Ajka Hatalmas terek, panoráma - Keltse életre álmai otthonát a Kórházdombon! Eladó Ajka legkedveltebb, csen...
49 900 000 HUF
293 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (48835933)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 200 nm-es Üzlet helyiség Ajka Jó választás saját üzlet kialakítására vagy befektetési célra, kiadásra. Jelenleg 3 bérlő v...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (47318768)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán, első emeleti, 51, 5 m2-es, erkélyes lakás eladó! A társasházi ingatlan a város egyik parkosított területén fekszik, kö...
34 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai lakóövezeti telek hirdetés (33234941)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1733 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületi telek Ajka! Eladó két belterületi telek Ajkán. Mindegyik 30 %-ban beépíthető. Egymás mellett van a két tele...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (54584964)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 2
Ajka-Padragkúton eladóvá vált egy 65 m2-es kétszobás családi ház. Az ingatlan a település egyik csendes utcájában található, a...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (96592323)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Ajkán felújítandó, 120 m²-es családi ház 500 m²-es telken, nyugodt környezetben! Eladó egy 1960-ban épült, 120 m² alapterület...
47 900 000 HUF
399 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (35948953)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ajka régi városközpontjában eladó egy 5 szobás, 98 m2-es lakás. Az ingatlan 3. emeleti, tetőtér beépítéses, 1961-ben épült, a...
52 000 000 HUF
530 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (75159788)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 31000 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
Lido Home Balatonalmádi eladásra kínálja ezt a kivételes 3, 1 hektáros, egybefüggő, fejlesztési potenciállal rendelkező terület...
390 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai ipari telek hirdetés (46572523)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: n/a
390 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (75378424)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Megye Ajka családi ház. Eladó Ajkán egy 60 nm-es felújítandó családi ház 1200 nm-es telken. a ház Ajka-Tósokber...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (43749747)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy 48 m²-es, 2 szobás, földszinti, keleti tájolású, kertkapcsolatos lakás egy kis létszámú, 4 lakásos (2 szintes) ...
25 900 000 HUF
539 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (87644393)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Ajka Bódé városrészében zöldövezeti, tájpanorámás családi ház eladó! Az ingatlan 510 m2-es saroktelek, az épület alapterülete...
74 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (87428461)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ajkán eladó egy szuper, 2 erkélyes lakás – akár 3%-os osp hitelre is! Ha egy jó elhelyezkedésű, saját ízlésedre szabható laká...
35 500 000 HUF
669 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Ajkán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal