Eladó ingatlan Alsónémedi (93 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 93 db
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (65733655)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag a Balla Ingatlan Kínálatában! Sürgősen Eladó! Ideális Othon, Csendes, Nyugodt Utcában! Messze a Város Zajától, k...
54 999 000 HUF
611 100 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi egyéb ház hirdetés (63777222)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern családi ház Alsónémedin, csendes környezetben! Alsónémedi nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy igé...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (74733583)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 5
Alsónémedin kétlakrészes családi ház hatalmas telekkel eladó! Alsónémedi nyugodt részén kínálunk megvételre egy két lakrészbő...
89 000 000 HUF
767 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (46483328)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálok Alsónémedi csendes, rendezett környékén egy háromszintes, 153 m2-es, minden igényt kielégítő, prémium megoldás...
129 900 000 HUF
849 019 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (12638116)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított, hangulatos családi ház Alsónémedi központjában – azonnal költözhető! Alsónémedi központi részén, mégis csen...
52 900 000 HUF
1 079 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi ipari telek hirdetés (67696474)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: n/a
Budapest déli agglomerációjában, Alsónémedi térségében, az 5-ös főút mentén kínálunk korszerű ipari csarnokokat olyan vállalkoz...
160 570 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (49423242)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 5
Kiváló Lehetőség Vállalkozóknak és Nagy Családosoknak Alsónémedin! Eladó egy tágas, 225 nm-es családi ház, amely egy nagy, 21...
195 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (74739893)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 5
89 000 000 HUF
767 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (34494949)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 4
Alsónémedi közkedvelt utcájában új építésű családi házat kínálok eladásra. Júniusi Átadással! Egyszintes egylakásos lakóépüle...
115 000 000 HUF
839 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (33294379)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, felújított családi ház Alsónémedi központjában! Alsónémedi központi részén, mégis nyugodt, zsákutcás környeze...
52 900 000 HUF
1 102 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (45535543)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Alsónémedi szívében egy gondosan karbantartott, tágas és kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Ha ol...
79 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (47374942)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2