Eladó ingatlan Balatonakarattya (165 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 165 db
Eladó Balatonakarattyai hétvégi ház hirdetés (79579749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 5
A balatonkenesei lido home KÍNÁLATÁBAN! Balatonakarattyán, csendes egyirányú utcában, a Balatontól légvonalban 200 méterre ela...
139 500 000 HUF
1 213 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai üdülő hirdetés (63343729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 330309-es számú, 1980-as években épült, panorámás, 142 nm hasznos alapterületű, 85...
159 000 000 HUF
1 119 718 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonakarattyai üdülőövezeti telek hirdetés (72634493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: n/a
Balatonakarattyán a strand szomszédságában, eladó egy 2528 m2-es építési telek. Balatonakarattya a Balaton északkeleti csücské...
210 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai üdülőövezeti telek hirdetés (76322943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: n/a
210 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai családi ház hirdetés (25299418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk egy 2 generációs családi házat Balatonakarattyán. Családi ház besorolású, jelenleg nyaralóként üzemel. A ...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai tégla lakás hirdetés (78412753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton-part, Balatonakarattya panorámás üdülőegység eladó. Az ingatlan szabadstrand szomszédságában helyezkedik el. a társasüd...