Eladó ingatlanok (129518 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 518 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77119536)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VIII. kerületében az Orczy úton, a Nemzeti Közszolgálati Egyetemhez és a Semmelweis Egyetemhez is közel, egy 193...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63543244)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1. emeleti, 51 m²-es, erkélyes lakás a Citadella úton, kiváló lokációval, a Gellérthegy közvetlen közelében. A lakás 201...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (64487278)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, tágas, 43 m²-es lakás a Budai Vár közvetlen közelében, a Kapucinus utcában, 2004-es, liftes társasházban. Az er...
95 000 000 HUF
2 209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74247914)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca. Városliget szó szerint a KÜSZÖBÖN! Ez a 30 nm-es, teljesen felújított, va...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64535654)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 6. Ker. Csengery utcában - az Andrássy úttól másfél sarokra - egy első emeleti, utcai nézetű, hangulatosan berendezett,...
65 000 000 HUF
1 547 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61937437)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium otthon a Marina part szívében Budapest egyik legkedveltebb vízparti negyedében, a XIII. kerületi Marina parton, a 2019...
139 900 000 HUF
2 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (76153243)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Kerepesen két ház egy telken kiváló lehetőség összeköltözőknek vagy BEFEKTETŐKNEK! Kerepes központi, mégis nyugodt részén ela...
115 000 000 HUF
676 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi ikerház hirdetés (23749533)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházfél vasadon saját telekkel, modern műszaki TARTALOMMAL Vasad dinamikusan fejlődő, új építésű részén kínálunk...
74 900 000 HUF
841 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49749755)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői lakóövezeti telek hirdetés (48967725)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Beruházók figyelmébe ajánlom! Monorierdőn, kiváló elhelyezkedésű telek eladó! Ez a 690 négyzetméteres, belterületi telek alk...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (74596664)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Prémium családi ház azonnali hozammal XX. KERÜLEt Fiumei út mellett Budapest XX. kerületének egyik legkeresettebb, kertvárosi ...
168 900 000 HUF
1 299 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (24483497)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 4
17. kerületben három generációs családi ház eladó. Budapest 17. kerületének csendes mellékutcájában, egy olyan ingatlant kíná...
86 900 000 HUF
843 689 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (53434792)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 3
Pesterzsébeten hangulatos, kertkapcsolatos otthont kínálunk megvételre! Budapest XX. kerületének kedvelt, családias hangulatú...
81 990 000 HUF
987 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (92273379)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (24393855)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (72459975)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Újpesten a Pozsonyi lakótelepen megvételre egy 46nm-es, két szobás, felújított, tizedik emeleti, panoráma kilá...
58 000 000 HUF
1 260 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28876679)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerületében a Budakeszi úton eladó eladó egy 3. emeleti, 71 nm-es, panorámás, társasházi lakás. Nagy erkéllyel ren...
134 900 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37781921)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Andrássy út és a Kodály Körönd szomszédságában, a csendes Aradi utcában eladó egy két hálószobás, amerikai konyhás otthon. ...
145 000 000 HUF
1 746 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói csúsztatott zsalus lakás hirdetés (87876431)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló belvárosában, 3 szobás lakás ELADÓ! BEFEKTETŐK és családosok számára egyaránt kiváló VÁLASZTÁS ez a LAKÁS! E...
76 000 000 HUF
1 041 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66963798)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség az Egyetem főépülete közelében! Debrecenben, a Nagy Lajos Király téren eladásra kínálok egy egy 117 nm-es, am...
107 000 000 HUF
914 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal