Eladó ingatlan Balatonfüred (776 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 776 db
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (97934248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 452 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Balatonfüred kertvárosi részén luxus 6 szobás lakóparki villa ELADÓ A lakópark a Balaton parttól, Tagore sétánytól autóval 5 p...
519 289 500 HUF
1 148 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (52717346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonfüred kertvárosi részén földszinti, kertkapcsolatos 3 háló + nappali lakóparki lakás ELADÓ A lakópark a Balaton parttól...
183 000 000 HUF
1 512 396 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (69765689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüreden eladó felújított kétgenerációs ikerfél lakóház. Az ingatlan csendes, nyugodt környezetben mégis központ közeli r...
130 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi üdülő hirdetés (94634926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Balatonfüreden egy 28 m2-es, társas üdülőben lévő, rendes szomszédokkal rendelkező 3. emeleti nyaraló. Az ingatlan főbb...
34 999 999 HUF
1 249 999 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (84235427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 5
+++ Balatonfüred panorámás családi ház +++ Megvételre kínálom Balatonfüred felső városrészén ezt a 653 m2 telken fekvő, három ...
174 500 000 HUF
727 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (57767544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 4
+++ Balatonfüred panorámás családi ház +++ Balatonfüred központjában ( felső városrész ) kínálom megvételre ezt az 1998 ban ép...
165 000 000 HUF
767 441 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (87194548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A The Hunters Ingatlaniroda: Eladásra kínálja ezt a 900 m2-es, rendezett telken elhelyezkedő ingatlant, 110 m2-es lakóterülette...
115 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (72244765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 5
Minden részletében harmóniát árasztó, alaposan megtervezett, kitűnő elrendezésű, modern, prémium minőségben kivitelezett, csalá...
465 000 000 HUF
2 193 396 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi külterületi telek hirdetés (55374656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Örök balatoni panorámás telek várja új tulajdonosát Balatonfüreden! A Tamás-hegy legmagasabb pontján igazi ritkaságnak számít ...
265 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (34926338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Az Openhouse Veszprém Ingatlaniroda kínálatában eladó a #161085 hivatkozási számú balatonfüredi társasházi lakás. Balatonfüred ...
89 900 000 HUF
707 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi sorház hirdetés (73336565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Veszprém Ingatlaniroda kínálatában eladó a #167252 hivatkozási számú balatonfüredi sorház. Medencés sorház eladó B...
169 000 000 HUF
1 111 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (77594975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Balatonfüreden keres nyaralót vagy könnyedén kiadható apartmanlakást? Ne keresse tovább mi megtaláltuk Önnek a legmegfelelőbbe...
89 000 000 HUF
864 077 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (76185634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 7
Békés otthon és páratlan balatoni panoráma – most kihagyhatatlan áron! Most egy vissza nem térő lehetőség előtt áll! Április ...
194 900 000 HUF
1 082 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (98483482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüreden eladó 180 m2 Medencés több generációs Családi Hàz Kiemelt övezetben, 300 méterre a Balaton parttól, gyönyörű, t...
255 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (67329545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó igényes, 71 m2-es, belső kétszintes, 3 teraszos lakás, garázzsal, tárolóval Balatonfüred egyik legkedveltebb részén az Ör...
115 000 000 HUF
1 619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi egyéb lakás hirdetés (43535727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*Balatonfüreden eladó Új Építésű Luxuslakások 41, 14 nm+ 26, 4 terasszal! * Fedezze fel álmai otthonát a legújabb, új építésű ...
99 980 000 HUF
2 438 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi családi ház hirdetés (25757526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 301 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Balatonfüreden Családi Ház, Műhellyel, Üzlet helyiséggel eladó Kiemelt övezetben akár beruházásra is alkalmas 301nm felújítand...
135 000 000 HUF
448 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (93889445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kérem, hogy ingatlanközvetítők ne keressenek! ! ! Balatonfüred zöldövezeti, kertes házakkal határolt részén, a Sellő utcában,...
89 000 000 HUF
1 369 230 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (96476769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Balatonfüred Arács városrészén lenyűgöző kivitelezésű luxus ikerházak! Az ingatlanok a csendes, természet közeli életre v...
178 840 000 HUF
971 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (65855979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
178 840 000 HUF
971 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Balatonfüreden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal