Eladó ingatlan Balatongyörök (74 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 74 db
Tulajdonostól!
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (39562372)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
🏡 Új építésű luxus családi házak Balatongyörökön! ☀️🌊 Eladó két modern, energiatakarékos és prémium minőségű családi ház a Ba...
200 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki egyéb telek hirdetés (38473438)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 31500 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegyében, a Balaton kedvelt pihenőövezetében- Balatongyörökön- eladásra kínálunk egy 3, 15 hektáros ingatlant. a terüle...
380 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (96744696)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy örök balatoni panorámás családi ház Balatongyörökön. Eladó Balatongyörök egyik legszebb részén egy páratlan balaton...
330 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki tégla lakás hirdetés (14732789)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 1 fél
Zala megye, Balatongyörök 21m2-es garzonlakás eladó. a kedvelt Balaton-parti település csendes utcájában, a strandtól 10 percny...
32 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (76475262)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1599 m2
Szobaszám: 8
Zala megye, Balatongyörök, 360m2-es, három szintes, panorámás családi ház eladó. a 7 éve felújított ingatlan földszintjén két h...
330 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (53822323)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 5
Zala megye, Balatongyörök 140 m2-es, kétszintes családi ház eladó. a 666m2-es telken elhelyezkedő, tehermentes ingatlan teraszo...
89 800 000 HUF
641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (92459633)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2111 m2
Szobaszám: 3
Eladó nyaraló Balatongyörökön! Közvetlenül az erdő alatt, csendes panorámás helyen található. Aszfaltos úton megközelíthető. ...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki üdülő hirdetés (33923562)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó nyaraló Balatongyörök üdülőövezeti részén. Balatongyörök kedvelt üdülőövezeti részén eladóvá vált egy 70 m2-es, barátsá...
79 000 000 HUF
1 128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki hétvégi ház hirdetés (42923713)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 4
Hangulatos gerendaház Balatongyörökön, a Balaton közvetlen közelében, négy szobás nyaraló eladó. A strand, hajóállomás 300 mé...
79 900 000 HUF
1 229 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (45574477)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2345 m2
Szobaszám: 2
Az igazi balatoni életérzés! a Tanúhegyek és a tó közelsége, a hatalmas, romantikus kert egy igazi álom beteljesülése. . . Most...
94 000 000 HUF
854 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (32345365)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 6
Balatongyörökön 10 percnyire a Balatontól, 2005-ben épült, szigetelt, 3 szintes családi-ház eladó. Vállalkozásnak is kitűnő, mi...
140 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (33438838)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 241 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház a Balaton egyik legkedveltebb településén! Csendes, zsákutcában elhelyezkedő, 1985-ben épült, h...
89 000 000 HUF
369 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki lakóövezeti telek hirdetés (77892534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: n/a
Balatongyörök egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Balatongyörökön, a Kilátó utcában kínálunk megvételre egy 32...
61 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (38972853)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Balatongyörök zártkerti övezetében egy hangulatos, Balatoni panorámás nyaraló, amely mindazok számára vonzó lehet, akik  ...
77 990 000 HUF
1 444 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki étterem, vendéglő hirdetés (12417492)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: n/a
Balatongyörök strandján, frekventált elhelyezkedéssel kínálunk egy 54 nm-es, bejáratott büfét, amely szezonban rendszeresen tel...
49 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (33937283)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 6
Balatongyörökön várja új tulajdonosát egy belterületi, összközműves, 2 generációnak is megfelelő, lenyűgöző lakóépület, grandió...
259 000 000 HUF
647 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki lakóövezeti telek hirdetés (84469612)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: n/a
A lido home ingatlan keszthelyi irodája eladásra kínál balatongyörökön egy belterületi, lakóövezeti építési telket. Balatontól...
36 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (63684632)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kiemelt kedvezményes áron! ! ! Pihenés és bevétel egyidőben, Balatongyörökön Balatongyörök csendes utcájában, a strandtól 25...
219 000 000 HUF
995 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (15335428)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 5
Balatongyörök szívében eladó villa – Panorámás otthon, befektetés és nyaralás egyben, pár lépésre a Balatontól!  Képzelje el, ...
154 000 000 HUF
905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatongyöröki családi ház hirdetés (91233594)