Eladó ingatlanok (128884 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 884 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (58325543)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Miskolc-Szirmán, rendezett környéken, saroktelken egy 90 m2-es, 3 szobás, összkomfortos családi házat, mely...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Tulajdonostól!
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (78443156)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zalaegerszeg kertvárosi részén, családi ház eladó! ! ! Eladásra kínálunk egy jó állapotú családi házat, 2000m2-es területtel,...
75 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79444634)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai kis lakás a dunaparthoz közel a Kandó k. Utcában(II. Ker. )34 m2 + 15 m2 üvegveranda. . Frissen felújitott, légkondival f...
65 000 000 HUF
1 911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (29585648)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen a Melinda utcai garázssoron 17m2-es, árammal ellátott is elektromos kapuval rendelkező garázs azonnal költözhető. a garázs jó állapotu, polcrendszerrel rendelkezik, szerelő akna nincs kialakitva.
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (57274341)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 3
Celldömölkön családi ház eladó. . Albérlet és részletfizetés nem lehetséges. Ár 25 millió forint. Az ingatlan 3 szobás. Lakórés...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (75476313)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
Dusnokon 2 lakásos családi ház eladó. Az ingatlan a település központjában található, üzletek, posta, orvosi rendelő a közelbe...
12 900 000 HUF
103 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri zártkert hirdetés (37935157)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: n/a
Egyre dinamikusabban fejlődő és egyre felkapottabb részén a városnak Sashegy puszta, ahol eladásra kínáljuk ezt a zártkerti tel...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83197252)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza abszolút belvárosában, teljes körűen felújított 76 nm-es, 1 nagyobb háló + 2 félszoba + Nappali teraszkapcsolattal,...
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (36342594)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Nyíregyháza kedvelt Korányi kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 148 m²-es, háromszintes, téglaépítésű sorházat, amely kiv...
94 900 000 HUF
641 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (42323314)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 7440 m2
Szobaszám: 3
Táborfalva belterületén nyugodt vidékies környezetben eladó egy 7440 m2 tanya besorolású, sok lehetőséget rejtő ingatlan. a nag...
89 000 000 HUF
458 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74114144)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok a Szarvas utcában egy 53 m²-es, 1+2 szobás, téglaépítésű lakást, amely azonnal költözhető állapotban van. Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73342931)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló befektetés vagy első otthon a Baross utcában 1+1 fél szobás lakás, tiszta, felújított lifttel rendelkező társasház 2. em...
74 900 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (34129715)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdúböszörményben megvételre kínálok egy klasszikus szerkezetű, felújítandó parasztházat, amely kiváló alap lehet saját otthon...
30 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti üdülőövezeti telek hirdetés (26336822)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5262 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálint Pest vármegyében, mindössze 15 km-re a fővárostól eladó egy 5262 m²-es átminősítés alatt álló zártkerti telek. a te...
78 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24773843)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a máriahegyben 2 szobás családi ház, melléképülettel 1401 nm-es telken. Az ingatlan aszfaltos útról megközelí...
52 799 999 HUF
879 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22479627)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Nyíregyházán, a Vasvári Pál utcában egy 65 m²-es, felújított, 1+2 szobás lakást egy négyemeletes társasház 3....
52 900 000 HUF
813 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (34744387)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosának közkedvelt, mégis csendes részén, a Dózsa György utca közelében kínálunk eladásra egy 110 nm-es, iker ...
99 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43644359)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 48 m²-es, 2 szobás lakás Kecskemét Hunyadiváros – erkélyes, garázzsal, kiváló befektetési lehetőség Kecskeméten, a népsz...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (94377846)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre ajánlunk egy, a XI. kerület legkedveltebb részén található kétszobás ingatlant, a Kelenföldi pályaudvar és a Bikás p...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (37634797)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 4
Miskolcon, Görömböly városrészben eladó ház. . . Megvételre kínálunk Miskolcon, a Görömbölyi városrészben egy 100 m2-es, 3 szi...
6 500 000 HUF
64 356 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal