Eladó ingatlanok (128983 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 983 db
Eladó Lajosmizsei termőföld, szántó hirdetés (24673422)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Lajosmizse külterületén! Csend, nyugalom, természetközeli, élet ha erre vágysz, ezt a lehetőséget érdemes megnézn...
48 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51474954)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kifogástalan állapotú, erkélyes otthon a Hunyadivárosban! Kecskemét legkedveltebb zöldövezetében, a Hunyadivárosban eladó egy...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Páhi családi ház hirdetés (47795797)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 7022 m2
Szobaszám: 3
Kispáhin eladó 79 nm tanya+ 2333 nm mandula ültetvénnyel! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, - fedett te...
31 000 000 HUF
392 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (35454977)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó önálló garázs Kecskeméten a Dellő utcában. Ingatlan jellemzői: - 14 nm alapterületű- villany van - közös ktg 2000. -Ft/h...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39475794)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 3
Szabadszálláson közel a központhoz 96 nm családi ház 1221 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - nappali +2 szoba, konyha+étke...
64 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98339329)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás a 14. Ker. , Alsórákoson. Főbb jellemzők: 67 m², Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli)Emelet: földszint, a ...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62936217)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen a XV. Ker. -Ben eladó napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját haszná...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97535332)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. a l...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45364877)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Exkluzív élettér saját kerttel angyalföldön 2016-os épületbenAngyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó egy 75 m²-es, 2+2 félszob...
145 900 000 HUF
1 945 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37778396)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás XIII. kerületben, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek elhelyezkedés...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37164471)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78347275)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyönyörűen felújított, prémium hangulatú lakás eladó a II. János Pál pápa tér szomszédságában! a lakás az M4-es metrótól pár pe...
63 900 000 HUF
1 825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73743333)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt, Duna felőli részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a pra...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (93855544)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (88892444)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Mendén, Pusztaszentistván egyik legszebb részén! Természetközeli, nyugodt környezetben kínálunk megvételre ...
139 000 000 HUF
698 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (47669331)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Kóka - felújított családi HÁZ NAGY TELEKKEL GYORSAN BIRTOKBAVEHETŐ RÉSZBEN BÚTOROZOTT Kókán, Fő út mellett ajánlom figyelmedbe...
44 900 000 HUF
606 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (75737772)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1357 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrő csendes utcájában egy 140 nm-es 3 szobás étkezős, alápincézett fedett teraszos családi ház! Épület: – 2008-ban ...
96 000 000 HUF
564 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (69631199)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 3
Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház! Az otthon 1961-...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (48376946)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Maglód központi részén, csendes mellékutcában! Eladásra kínálok Maglód központi részén, egy csendes melléku...
70 000 000 HUF
419 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (71677323)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3
Modern és energiatakarékos ikerházfél eladó gyömrőn, ERZSÉBETTELEPEN! Gyömrő kedvelt és csendes részén, Erzsébettelepen kínál...
96 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal