Eladó ingatlanok (128055 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 055 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43463559)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel Budapest egyik legvonzóbb kerületében, a Vizafogó – Marina part területén található, rendkívül tágas, 73 négyzetmét...
157 500 000 HUF
2 157 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35473567)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű 2 szobás lakás a new palace lakópark III. Ütemében év végi ELKÉSZÜLÉSSEL! Fedezd fel Budapest 13. kerületének igazi...
83 900 000 HUF
2 046 341 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (71584134)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
A ház csendes, rendezett utcában helyezkedik el a 6-os úthoz közel. Tégla építésű, 1985-ben épült. A telek mérete 800 m2. 3 ...
62 000 000 HUF
230 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45683749)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 5
Debrecen kedvelt városrészében, a Júliatelep Sámsoni úthoz közelebbi részén, kimondottan csendes utcában eladó egy 1994-ben épü...
112 500 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98459319)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját részre vagy befektetésnek keresel értékálló ingatlant? Megtaláltad! Eladó egy tehermentes, azonnal birtokba vehető, kivál...
89 900 000 HUF
1 834 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (21325499)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 2
Gödön hangulatos kisház eladó Ingatlan jellemzői: Kertes, belterületen, téglaépítésű, 1. 5 Szobás összkomfortos házrész, melyn...
49 000 000 HUF
1 113 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapatonai étterem, vendéglő hirdetés (23774134)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: n/a
Rábapatona településén kínálunk megvételre egy 3 szintes, sokoldalúan hasznosítható ingatlant, amely jelenleg vendéglátó egység...
69 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (78573355)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 12
Eladó Balatonlelle egy kedvelt utcájában, egy bruttó 360 nm-es családi ház, egy 1350 nm-es telken. Szabadstrand ~800 méterre. ...
250 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (23958592)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 6
Panorámás családi ház bogláron! ! ! A Balaton déli partján, Balatonboglár frekventált utcájában, a szabadstrandtól 50 méterre,...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi hétvégi ház hirdetés (34471978)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 12
A Balaton déli partján, Balatonszemes frekventált utcájában, a szabadstrandtól 150 méterre, 6 apartmanból álló üdülőépület elad...
235 000 000 HUF
712 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ordacsehi családi ház hirdetés (68389337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: 8142 m2
Szobaszám: 7
Akció! ! ! Ha nem akar saját birtokán lovagolni akkor ne olvassa tovább. A Balaton déli partján, Ordacsehi csendes utcájában, ...
178 900 000 HUF
331 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei sorház hirdetés (66557593)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 177 m2
Szobaszám: 4
A Balaton déli partján elhelyezkedő, Balatonlelle város központjában, de mégis csendes, nyugodt környezetben eladó egy 2004-ben...
120 000 000 HUF
631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói hétvégi ház hirdetés (34194272)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 3
A Balaton déli partján, Balatonszárszón, 60 nm-es új építésű lakóház minősítésű "nyaraló" eladó. Az 1030 nm-es telken 4 db tel...
56 500 000 HUF
941 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyugyi lakóövezeti telek hirdetés (84943847)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2101 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton déli partjától 12 km-re, Gyugy községben, 2101 nm-es építési telek eladó. Az aszfaltozott utcában található sík terül...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi hotel, szálloda, panzió hirdetés (92453913)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 720 m2
Telekterület: 2206 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton déli partján, Balatonszemes frekventált utcájában, a szabadstrandtól 100 méterre, 22 szobás panzió eladó, üzemeltetőn...
585 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei étterem, vendéglő hirdetés (49395873)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Balaton déli partján, Balatonlellén, a szabadstrandon, vízparti büfé eladó. Ez az ingatlan tökéletes befektetés, biztos jöved...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (29973133)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 14
Balatonlelle üdülő övezetében 400 nm-es családi ház, 1285 nm telken eladó. Ne keresse tovább megtalálta! Az 1997-ben téglából ...
350 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ordacsehi családi ház hirdetés (75379479)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 11339 m2