Eladó ingatlanok (128069 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 128 069 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33399777)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 241 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
A 241 m² hasznos alapterületű ingatlan 1992-ben épült, masszív tégla falazattal, 20 cm külső hőszigeteléssel és gondosan kialak...
155 000 000 HUF
643 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (36767449)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pest vármegye, Cegléd, Belváros részén 34 m2 hasznos alapterületű magasföldszinti társasházi lakás eladó! Az 1980-ban épült pan...
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sényői családi ház hirdetés (76658898)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2228 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan vályog falazatú, 1980-ban épült, jelenlegi állapota felújítást igényel, ugyanakkor szerkezetileg jól használható, t...
36 900 000 HUF
318 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74474764)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Hunyadiváros részen 62 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 3. emeleti társasházi lakás eladó...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79355926)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42783357)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, téglaépítésű zártkerti, 80 nm-es családi házat, amely nemcsak műszaki...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (64418547)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79837286)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (33359735)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Ez az otthon nem csupán egy ház – hanem egy életérzés. A 2000-ben épült, téglaépítésű, 177 m²-es ingatlan minden négyzetméter...
125 900 000 HUF
711 299 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77364824)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
Igény esetén a telek további 700 m²-rel bővíthető (5 MFt), így kiváló lehetőség akár hosszú távú tervezéshez is. Praktikus, é...
77 000 000 HUF
905 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászi családi ház hirdetés (29684519)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 251 m2
Telekterület: 2371 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház medencével és finn szaunával Halászi-Arakon kiváló lehetőség nagycsaládosoknak vagy vállalkozási célra. Hal...
89 500 000 HUF
356 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25735856)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 1041 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan 221 m² lakóterülettel, valamint 1041 m²-es, gondosan kialakított telken helyezkedik el. Minden részletében tudatos ...
190 000 000 HUF
859 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43297832)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Jellemző...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92244938)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan teljes alapterülete 144 m²: Üzlettér / Lakótér / Irodarész (72 m²): Az üzlethelyiség zárt, de nyitottá alakítható...
115 990 000 HUF
805 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75415724)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Moszkva utcán 3 emeletes, liftes, téglaépítésű társasházban, tetőtéri+padlásteres, 63 nm-es lakás a hozzá tartozó 1...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (47133647)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1159 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Demecserben, a Váry Emil Gimnázium közelében, 72 nm-es, Nappali + 2egész szobás, 1 félszobás családi ház, 1159 nm-es telken ela...
23 000 000 HUF
319 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi ikerház hirdetés (66737468)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
A megtervezett tágas ikerházak több gyermekes családok igényeit is teljesen mértékben kiszolgálja. A 4 szobás ikerház 1-es la...
80 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47466744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Nyíregyháza, Lengő lakópark közelében, 143, 88 nm-es hasznos alapterületű lakótérrel rendelkező, de bruttó 203 nm-es, önálló cs...
154 022 000 HUF
1 077 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegi családi ház hirdetés (21548514)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Tokaj-Hegyalján családi ház eladó! Szegi községben, Tokajtól 10 km-re, 2008-ban épült, a Tokaji-hegyre és a Bodrog folyó árteré...
59 000 000 HUF
359 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal