Eladó ingatlan Ballószög (99 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 99 db
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (17743935)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői:- 473 nm-es önálló telek- 107. 11 Nm-es...
116 900 000 HUF
1 092 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (96578229)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 4
Ballószögben újépítésű nappali+ 3 szobás 110 nm-es ház garázzsal 525 nm-es telken eladó. Kultúrált lakóközösség. Jellemzők: -...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ballószögi lakóövezeti telek hirdetés (95595444)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Otthonok és megoldások! Ballószög belterületén, aszfalt út mellett, 1100 nm építési telek eladó. a közművek - víz, gáz, villan...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (48722734)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői: - 473 nm-es önálló telek - 107. 11 N...
116 900 000 HUF
1 092 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36938799)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tégla lakás hirdetés (75831699)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy 2025-ben átadott, minden igényt kielégítő, 47 nm-es földszinti lakást Ballószög legszebb részén. Az ing...
94 990 000 HUF
2 021 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi telephely hirdetés (23273372)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 10000 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
Otthonok és megoldások! Kecskemét közvetlen közelében, Ballószög külterületén, gip-3 besorolású ipari övezetben, 4, 8 Ha fejle...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi telephely hirdetés (78532473)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47766 m2
Telekterület: 47766 m2
Szobaszám: n/a
240 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (33857124)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét Ballószögön, újépítésű házak közt, 2025-ben épült, 900 m2-es telken, 140 m2-es, nappali + 4 szobás + 2 fürdőszobás + ...
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36933646)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 5
169 900 000 HUF
1 213 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi ikerház hirdetés (39332119)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ballószögben 2024-ben épült, kétszintes, 100 nm-es ikerházfél, 85 nm pincével, 1030nm telken! JELLEMZŐK:- hőszivattús fűt...
105 000 000 HUF
567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (92846413)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: 4
Ballószögön eladó egy igazán különleges, frissen felújított, nappali + 3 szobás családi ház 6000 m²-es, teljesen körbekerített ...
124 900 000 HUF
983 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (48138476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Otthonok és megoldások! Ballószög dinamikusan fejlődő részén 400 nm telken, 63 nm hasznos alapterű új építésű, könnyűszerkezet...
57 900 000 HUF
919 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36499338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
116 900 000 HUF
1 092 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (96893539)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 5
Elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői: - 473 nm-es önálló telek - 120 nm-es...
117 900 000 HUF
990 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tégla lakás hirdetés (13919423)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Aranykor Lakóparkban – legyen Ön az új tulajdonos! Eladásra kínálunk az Aranykor Lakóparkban egy 45 m²-es, újszerű, modern kia...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tégla lakás hirdetés (73737743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Aranykor Lakóparkban – legyen Ön az új tulajdonos! Eladásra kínálunk az Aranykor Lakóparkban egy 47 m²-es, újszerű, modern kia...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (76775171)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 5
Nappali + 4 szobás, elkészült új építésű családi ház Ballószögön, azonnal költözhető! Az ingatlan jellemzői: - 473 nm-es önál...
117 900 000 HUF
990 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi ikerház hirdetés (36446424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ballószögben 2024-ben épült, kétszintes, 100 nm-es ikerházfél, 85 nm pincével, 1030nm telken! JELLEMZŐK: - hőszivattyús...
105 000 000 HUF
567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tégla lakás hirdetés (54736331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű, modern otthon-nyugalom és kényelem egy helyen! Eladásra kínálunk egy 23 nm-es, +7 nm-es erkéllyel rendelkező, 2. e...
48 500 000 HUF
2 108 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Ballószögön?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal