Eladó ingatlan Bátonyterenye 25 millióig (74 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bátonyterenye 25 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 74 db
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (95263526)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony településrészén egy 95 m2 es jó állapotú családi házat. Az ingatlan 860 nm-es telke...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (96447153)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családiház Bátonyterenyén! Bátonyterenyén a Béke úton eladó egy jó állapotú 62nm-es családiház, mely egy 554nm-es telken...
6 000 000 HUF
96 774 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (51987473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás Bátonyterenye központjában! Bátonyterenye központjában, az Ózdi úton eladó egy jó állapotú, 3. emeleti, 1 szobás l...
8 500 000 HUF
303 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (22294797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (64731433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (71913663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 1
Eladó jó állapotú ikerház Kisterenyén! Kisterenyén a Madách úton eladó egy jó állapotú 50 nm-es ikerház, mely egy 377 nm-es te...
6 600 000 HUF
132 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (29732895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha fiatal felnőttként keresed a tökéletes lakást, ami nemcsak otthonod, hanem egyben befektetésed is lehet, figyelmedbe ajánlom...
16 250 000 HUF
331 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (84575998)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (95432695)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen FELÚJÍTVA**** Világos, felújított otthon zöldövezetben? Azonnal költözhető! Eladó egy 52 m? -Es, teljeskörűen f...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52835344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Jedlik Ányos úton eladó egy 49 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás az épület 4. emeletén. Az ingatlan tehermentes...
9 500 000 HUF
193 877 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (18379194)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén, a Liget úton egy 3 szobás magasföldszinti tégla lakást. Az ingatla...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (33293967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye városközpontjában felújított, erkélyes, 2 szobás lakás eladó! Nógrád megye egyik legkedveltebb részén, Bátonyte...
17 800 000 HUF
329 629 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52349956)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén egy 55 m2es 4. emeleti lakást, igény esetén bútorozottan. A lakásb...
20 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (58171916)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony részén egy 90 m2es családi házat. Az ingatlan vegyes szerkezetű, egy része téglából...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (45494441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Tulajdonostól Bátonyterenye / Nagybátony / Méltán kedvelt részén Központban, egy teljeskörüen felújitott, 30nm es 1 szobá...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (45834952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye kedvelt részén, a Bányász úton kínálunk eladásra egy tágas, két szobás, harmadik emeleti lakást, amely azonnal kö...
21 900 000 HUF
398 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (54599864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyámánt Ingatlaniroda portfóliójából  Nógrád vármegyében,  Bátonyterenye- Nagybátony településrészén lévő 80...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (73719779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Bátonyterenye /Nagybátony/ településrészén lévő 61 ...
16 800 000 HUF
275 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb telek hirdetés (99392733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1031 m2
Szobaszám: n/a
Bátonyterenye (Kisterenye) egyik legkedveltebb részén, csendes mellék utcában eladó, 1031 nm-es belterületen lévő építési telek...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma