Eladó ingatlan Bátonyterenye 35 millióig (102 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bátonyterenye 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 102 db
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (45494441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Tulajdonostól Bátonyterenye / Nagybátony / Méltán kedvelt részén Központban, egy teljeskörüen felújitott, 30nm es 1 szobá...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb lakás hirdetés (45834952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenye kedvelt részén, a Bányász úton kínálunk eladásra egy tágas, két szobás, harmadik emeleti lakást, amely azonnal kö...
21 900 000 HUF
398 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (54599864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyámánt Ingatlaniroda portfóliójából  Nógrád vármegyében,  Bátonyterenye- Nagybátony településrészén lévő 80...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (73719779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Bátonyterenye /Nagybátony/ településrészén lévő 61 ...
16 800 000 HUF
275 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei egyéb telek hirdetés (99392733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1031 m2
Szobaszám: n/a
Bátonyterenye (Kisterenye) egyik legkedveltebb részén, csendes mellék utcában eladó, 1031 nm-es belterületen lévő építési telek...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (93492555)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 142 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén 2 szobás felújítandó ház melléképülettel eladó! a felújítás folyamatban van, a villanyóra, a vízóra, a víz és cs...
6 900 000 HUF
95 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bátonyterenyei lakóövezeti telek hirdetés (74988336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: n/a
Jó környék! ! Bátonyterenye, Kisterenye Csente városrészen, összközműves építési telek eladó. 1/1 Tehermentes, azonnal birt...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (91232798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alkuképes! Bátonyterenye(Nagybátony) központi, kertvárosi részén, eladásra kínálok egy frissen felújított, fiatalos, loggiás ...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (86652429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Bátonyterenye Maconka csendes utcájában található, hangulatos lakásunkat, amely most eladó! Az ingatlan ideális v...
9 500 000 HUF
339 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (72343796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegye, Bátonyterenye Nagybátony részén 3-szobás cs...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (25243135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy különleges ingatlant Bátonyterenye Kisterenye városrészében, ahol belülről egy igényesen felújított ikerhá...
13 000 000 HUF
185 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (93796338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Bátonyterenyén – Mátra lakótelepen! Eladásra kínálok egy 55 m²-es, 2 szobás, 3. emeleti lakást Bátonyter...
9 900 000 HUF
180 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (23677183)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (77232372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33373467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó Kisterenyén 130 nm + garázs és szuterén helyiségekkelKisterenye családi házas övezetében kínálunk megvé...
33 000 000 HUF
253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (53835578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Bátonyterenye-Kisterenye! Eladásra kínálok a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegye, Bátonyte...
19 000 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (64493552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1631 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében Bátonyterenye legkedveltebb családiházas részén maconkán, mellékutcában eladó egy 1. 631 m2-es összközműves tel...
29 000 000 HUF
329 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Bátonyterenyén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal