Eladó ingatlan Békéscsaba 70 millióig (254 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Békéscsaba 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 254 db
Békéscsabán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Békéscsabán
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87333369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Békéscsabán, Jaminában, buszmegálló, óvoda, iskola, ABC közelében, eladó egy 2 szoba + gardróbos, felújított családi ház, 38 nm...
39 999 000 HUF
425 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (84968523)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó frissen felújított, 120 m2-es, többnyire tégla falazatú, tágas családi ház Békéscsabán, a Szarvasi út környékén! Ingatl...
39 900 000 HUF
332 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (24479782)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 806 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán (Sikonyi Kertek) 806 m2-es zártkert eladó!  Közművek: Gázcsonk a telekhatáron található, a locsolást fúrt kút biztosítja. Villany az utcában van.  Részletekért hívjon bizalommal: +36 70 452 5772
4 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (33431987)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: n/a
Itt kezdődhet a saját otthonotok története! Békéscsaba belvárosában! A Szigetvári utcában eladó egy építési telek, ami ideá...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75866526)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Elérhető áron családi ház Békéscsabán. Ritka, hogy ilyen alacsony áron, ilyen minőségű ingatlan a piacra kerüljön, használja ...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (96154962)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben – bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, kínálok megvételre egy 40 nm...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47779254)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 868 m2
Szobaszám: 6
Békéscsabán az Orosházi út közelében, a Kun utcában eladó vállakozásra alkalmas családi ház! A lakóterület 220 nm, a műhely 10...
70 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (15357426)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kényelmes otthon Békéscsaba szívében – felújított, földszinti panel lakás! Ez a 50 m²-es, teljes körűen felújított lakás Béké...
35 500 000 HUF
710 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (17139534)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított, otthonos kis ház tágas telekkel Békéscsabán a Kenderföldeken! Ideális választás egyedülállók és párok számá...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (83364155)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán egy polgári jellegű, társasházi lakás keresi új tulajdonosát. ________________________________________ Főbb jellem...
36 500 000 HUF
521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tanya hirdetés (45351492)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2899 m2
Telekterület: 9687 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsaba Felsőnyomáson, 3000 nm-es tanya eladó, 30 ak szántóval. Villannyal, házivízművel. (G) Irányár: 8, 9 MFt Tel: +3620...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (44453731)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Békéscsaba közkedvelt utcájában, a Berzsenyi utcában eladó 3+2 félszobás családi ház. A 120 nm-es lakóház tégla falazattal kés...
67 000 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34595248)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkert, téglaépülettel, Békéscsabán, a 44-es elkerülő út közelében, az Oncsa kertekben (Bütyök utcában). Az 1988-ban ép...
10 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (75347321)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Békéscsaba szívében, 2. emeleti, 56 m2-es, napfényes lakás a Csaba Center közelében! Jellemzők: - Két tágas szoba - Kon...
41 000 000 HUF
732 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (65646394)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsaba belvárosában, a Kis-Tabánon, eladó egy teljes körűen felújított 1+2 félszobás házrész. Üres, azonnal költözhető. (D)...
25 900 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (97973518)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egy hely ahol a kényelem, a stílus és a remek elhelyezkedés találkozik. Békéscsaba egyik kedvelt, belvároshoz közeli részén e...
54 500 000 HUF
689 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (92674337)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsaba belvárosában, Bartók b. Út csendes részén, a Százszorszép ovi mellett eladó 59 nm-es, 2. emeleti 4 oldalról körbefűt...
29 800 000 HUF
505 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Békéscsabán?
← Előző oldal1 / 13 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Békéscsabán 70 millióig? Békéscsaba településen is elérhetők az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Békés megye székhelyeként Békéscsaba fontos szerepet tölt be a térség ingatlanpiacán. Az elérhető ingatlanok típusa és elhelyezkedése sokféle igényt kielégít. Tudod már, mire vágysz? Akkor használd a kategóriaszűrést, vagy böngészd tovább ezen az oldalon az eladó Békéscsabai házakat, itt az eladó lakásokat Békéscsabán, ezen az oldalon az eladó Békéscsabai telkeket.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Békéscsabán, akkor az albérlet Békéscsaba oldalon nézelődj. Magánszemélytől eladó ingatlanok – részletek: tulajdonostól eladó ingatlan Békéscsaba.