Eladó ingatlan Bicske (117 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 117 db
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58324444)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén a belvárostól pár percre eladó egy 90 nm-es családi ház 1. 107 Nm-es telken. Az ingatlan hosszú ideje nem lakott, így...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei tégla lakás hirdetés (77173774)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bicske belvárosában és mégis csendes, kertvárosias részén helyezkedik el ez a tágas terekkel rendelkező tégla lakás. - Fényár...
74 990 000 HUF
833 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (37686898)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bicskén a Galagonyás dűlőben 50m2-es könnyűszerkezetes házikó! Az ingatlan murvás úton könnyen megközelíthető. Kertje ápo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (42249774)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 1980-ban épült tégla szerkezetű családi házat Bicske kertvárosi részén. Az ingatlan egy 685 négyzetmétere...
90 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (84836315)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bicskén 195 m2 alapterületű családi ház, 773 m2 összközműves telekkel és vállalkozásra alkalmas melléképülettel. Az épül...
99 000 000 HUF
853 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (91699647)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 3
Keresi új otthonát? Bicskén a Losonczi utca elején vált eladóvá egy, barátságos családi ház. a legfontosabb tudnivalók: Modern ...
49 000 000 HUF
544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei lakóövezeti telek hirdetés (33982844)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: n/a
Bicskén belterületi telek eladó! Bicske fejlesztés alatt álló Telepi részén, a btc sportpálya közelében sík, bekerítetlen, szabályos alakú telek eladó. Beépíthetősége: 30%. Érdekli ez a lehetőség? Kérem hívjon! 6600000 Ft Referencia szám: tk074803-ml
6 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (19494543)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
3%-Os hitelnek megfelelő ‼️☝️ AZONNALI költözés – felújított 2 szobás lakás Bicske KÖZPONTJÁBAN! Szeretnél egy modern, gondo...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei külterületi telek hirdetés (26922926)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 57959 m2
Szobaszám: n/a
Bicskén eladó egy kiváló megközelíthetőséggel rendelkező, közel 58. 000 Nm-es ipari, gazdasági terület, külterületi besorolássa...
200 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (51933247)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget azok számára, akik a természet közelségére és a modern kényelemre vágynak egy könny...
69 000 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (49688274)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén 1107 nm-es telken 107 nm-es két szobás családi ház eladó. Az ingatlan felujítandó. Bicske infrastrukturáis ellátottsága...
35 000 000 HUF
327 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei külterületi telek hirdetés (21148359)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Bicske legszebb részén a Málé-hegyen Bicske legmagasabb pontján, a Málé- hegyen kínálunk megvételre egy 980 m2-es z...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (55972713)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Álmai otthona Bicskén! Kertvárosias környezetben családi ház eladó! Bicske csendes, zöld utcájában 1982-ben téglából épült a...
68 500 000 HUF
342 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (78272473)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Remek vételi és befektetési lehetőség Bicske kertvárosias RÉSZÉN. Ez az ingatlan nemcsak helyet, hanem lehetőséget kínál. Ne h...
199 000 000 HUF
888 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (72483469)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
853 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (42449874)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3