Eladó ingatlan Budapest 30 millióig (676 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 30 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 676 db
Eladó Budapest XI. kerületi egyedi garázs hirdetés (45257738)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Modern teremgarázs BEÁLLÓ 2023-ban épült, modern társasház -3. Szintjén található, 13 m²-es teremgarázs beállóhely a XI. kerül...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi teremgarázs hely hirdetés (71433223)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XIV. kerület egyik legkedveltebb részén, várhatóan 2026 májusában átadásra kerülő, modern társasház -1-es szintjén található ...
7 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi üdülőövezeti telek hirdetés (18774682)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 931 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétény városrészen Diósd határában ...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi külterületi telek hirdetés (52254533)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, Kőérberki dűlőn egy 1449 m-es telek. A terület csende...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74316435)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35394237)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35344347)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában elérhető ez a zártkerti besorolású ingatlan Budapest XXII. kerületében, a Memento S...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi üzlethelyiség üzletházban hirdetés (37792873)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés, Budagyöngyében eladó kis üzlethelyiség! II. kerületben, Budagyöngye Bevásárlóközpontban eladó egy 16 nm-es...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (47353444)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó több teremgarázs beállóhely egyben, a 13. kerületben, a Csata utcában, Kartács utcai bejárattal, a Róbert Károly körút kö...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (94935133)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53914484)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (88441453)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talál...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29554844)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mini garzon eladó a weiner leó UTCÁBAN! Központi elhelyezkedésű, földszinti felújított minigarzon eladó. A fűtés elektromos....
29 900 000 HUF
2 135 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49789993)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (91938371)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 6 nm tároló, a 13. kerületben, a Csata utcában, 2008-ban épült házban! Tehermentes, önálló albetét! Kérdés esetén keressen bizalommal!
5 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34551324)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sokoldalú lehetőség – lakás vagy üzlet egyben! Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, jelenleg lakásként használt, felújítandó szute...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi külterületi telek hirdetés (79642493)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel Budapest II. kerületének rejtett gyöngyszemét, ahol egy 388 négyzetméteres telek várja, amin egy kisház is találhat...
21 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal