Eladó ingatlan Budapest 30 millióig (676 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 30 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 676 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97954677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talá...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (53329963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (94787946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79411783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (18946472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (27942512)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (78884293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73364465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
27 900 000 HUF
1 268 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (44551572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest, II. kerületben eladó! Rószadomb forgalmas részén étterem átadó! Frissen felújított 117 m2-es, nagy üvegportálos ét...
25 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi termőföld, szántó hirdetés (93542746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1/1 tulajdonú 2766 nm területű, földmérővel kimért szántó művelési ágú mezőgazdasági ingatlan Soroksáron az m51 főút ...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82558373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított 26, 18 nm-es, szuterén szinten lévő, 2 helyiség...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65326933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított 25 nm-es, szuterén szinten lévő, ablakos ingatl...
21 900 000 HUF
876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33362425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, hangulatos mini otthon a Kálvária tér mellett! A Baross utca és a megújult Kálvária tér közelében eladó egy 25 nm...
21 900 000 HUF
876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54877348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, hangulatos mini otthon a Kálvária tér mellett! A Baross utca és a szépen felújított Kálvária tér közelében eladó ...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43322122)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal költözhető garzon a VIII. kerület szívében, a Rákóczi tér közelében Eladásra kínálok egy teljeskörűen felú...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14844481)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben a Göncz Árpád városközpont közvetlen közelében, szuterén, közepes állapotú ingatlan rendezett téglaépítésű tás...
15 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73246492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, az orczy térnél eladó egy 26 nm-es felújított ingatlan – befektetésnek is tökéletes! A szuterén ingatlan, me...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (53367454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos, világos kis lakás nyugodt környezetben - ideális otthon vagy befektetés! Budapest XX. kerületének egyik legc...
26 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi pince, présház hirdetés (57256493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a...
11 718 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal