Eladó ingatlan Budapest 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 994 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (23528439)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság! Kattints a ...
29 900 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23752373)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93149434)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (47647426)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb telek hirdetés (53444449)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Soroksáron, 100 méterre a Ráckevei-DunátólMegvásárlásra kínálok a XXIII. kerületben, Soroksáron egy 662 m² alapterü...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb telek hirdetés (34593375)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: n/a
25 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyedi garázs hirdetés (45257738)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Modern teremgarázs BEÁLLÓ 2023-ban épült, modern társasház -3. Szintjén található, 13 m²-es teremgarázs beállóhely a XI. kerül...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (47635957)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított, azonnal bérbeadható LAKÁS A Soroksári úton, a Tóth Kálmán utca felől megközelíthető bejárattal kínálok megvételre ...
34 900 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (48334145)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (33894721)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XXIII. kerületének központi részén 450 méterre a Hősök Terétől eladó egy 36 nm es 1 szobás házrész. Az ingatlan 5 la...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi teremgarázs hely hirdetés (71433223)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XIV. kerület egyik legkedveltebb részén, várhatóan 2026 májusában átadásra kerülő, modern társasház -1-es szintjén található ...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi üdülőövezeti telek hirdetés (18774682)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 931 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétény városrészen Diósd határában ...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi külterületi telek hirdetés (52254533)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, Kőérberki dűlőn egy 1449 m-es telek. A terület csende...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (87723993)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (55672359)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálunk Budapest XX. kerületében egy téglaépítésű házban található, 30 nm-es, 1 sz...
33 500 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal