Eladó ingatlan Budapest 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 994 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyedi garázs hirdetés (74389575)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Ker. Óbuda, Kolosy térhez közeli, újszerű irodaházának -1 szintjén található teremgarázsban jól parkolható 15. 5 Nm-es ter...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (43635777)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (66343357)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Természetközeli életérzés a város határán egyedi lehetőség a Budapest XXII. kerületében, Nagytétény! Elvonulnál a város zajától...
32 000 000 HUF
761 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (55665987)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (13849244)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Tökéletesen kiadható ingatlan, a VII. kerületben az Almássy térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosít...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46514473)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felújít...
21 900 000 HUF
912 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97573399)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Eladó minigarzon a XIII. kerület egyik frekventált részén! * * * Budapest XIII. kerületének belső részében, közel a Belv...
17 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23264336)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Szuper elosztású, 1 + 1 félszobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41539876)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35218935)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37234635)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
20 500 000 HUF
788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95188454)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (25238637)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben lévő Csepel Kertváros szívében található, 28 négyzetméteres, egy szobás szuterén ingatlanunk ideális választás ...
29 500 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (17782544)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1905 m2
Szobaszám: 1
Csepel-hároson nagy telek eladó felújítandó HÁZZAL Csepel Háros csendes, rendezett részén kínálok megvételre egy 1905 nm-es, ö...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal