Eladó ingatlan Budapest 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Budapest 35 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ingatlan budapest I. kerületbenEladó ingatlan Budapest II. kerületbenEladó ingatlan Budapest III. kerületbenEladó ingatlan Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ingatlan Budapest V. kerületbenEladó ingatlan Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ingatlan Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ingatlan Budapest VIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest IX. kerületbenEladó ingatlan Budapest X. kerületbenEladó ingatlan Budapest XI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XV. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVI. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XVIII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XIX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XX. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ingatlan Budapest XXII. kerületbenEladó ingatlan Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 994 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38997134)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38463634)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
20 500 000 HUF
788 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89189944)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Hidegkúti Nándor Stadionnál! ***** Frissen felújított,...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (73497848)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Stabil lakótelepi fagyizó kiszámítható forgalommal! ! Őrmező központjában az egyetlen cukrászda! 13000 Fős lakóövezetben! Be...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb telek hirdetés (52182446)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: n/a
XXIII. Soroksár duna közeli részén, a molnár - szigeten telek eladó! NYUGALOM, madárcsicsergés, jó levegő! A telek 14 métere...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi teremgarázs hely hirdetés (84793852)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Fektessen be a jövőjébe egy kivételes lehetőséggel egy garázsba, amely a főváros szívében Középső Erzsébetvárosban található! ...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93389884)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület Baross utcában, az Orczy tér közelében egy gyönyörűen felújított homlokzatú társasházban eladó egy tulajdon...
31 500 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96473137)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó teljeskörűen felújított, 27 m²-es szuterén lakás a 8. kerületben, a Kis Fuvaros utca 11 szám alatt — kiváló befektetési l...
21 500 000 HUF
796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (47953345)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 1 szobás 40 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
28 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59139239)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hidegkúti stadion közelében, eladó egy alagsori szinten lévő, 31 nm-es felújított ingatlan. Megközelíthetősége jó, a fonodó 1-...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (76469549)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2525 m2
Szobaszám: n/a
Pest Hidegkúton a Gercse romtemplom közelségében megvételre kínálok egy 2525 négyzetméteres, jelenleg szántó besorolású telket Kérem amennyiben felkeltettem érdeklődését keressen bizalommal
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb garázs hirdetés (92334675)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Biztonságos parkolás, kiváló BEFEKTETÉS! ! ! Budapest XIII. kerületében a Narancsliget lakóparkban eladó 6db, 12nm--es, emelő...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (78238279)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújított üzlethelyiség a VIII. kerületben, a II. János Pál pápa tér közelében Eladó egy 110 m²-es, teljes körűen felúj...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57376447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi teremgarázs hely hirdetés (34774497)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Budapest IV. kerületében a Metrodom Panorama lakóparkban egy dupla teremgarázs. Elektromos töltés igény szerint kialakítható. Jelenleg bérbe van adva, a bérlő akár maradna is. A közös ktg. 15. 000 Ft.
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Budapesten?